Steven Zhang: Emocjonujące zwycięstwo

19 stycznia 2023 | 08:01 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Riyadh jest skąpany w czarno-niebieskich barwach dzięki zwycięstwie Interu 3-0 nad Milanem w meczu o Superpuchar Włoch. Prezes Interu Steven Zhang miał do powiedzenia kilka słów po tym spotkaniu.

Prezydent nie omieszkał cieszyć się wraz z zawodnikami i podnieść zdobyte przez jego klub trofeum. Po tej eksplozji radości Zhang skomentował to wydarzenie w telewizji Mediaset. Warto przypomnieć, że jest to już czwarte trofeum za kadencji młodego Chińczyka.

- Zwycięstwo w derbach, które dodatkowo daje ci zwycięstwo w finale pucharu, to coś specjalnego i wyjątkowego. To czwarte trofeum zdobyte w ciągu siedmiu lat i jest to wynik naszej pracy, co jest niezwykle budujące dla wszystkich.

- Jak dotychczas to bardzo ekscytująca podróż i muszę podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do tego stanu rzeczy - personelowi, zawodnikom, trenerowi, zarządowi i wszystkim, którzy pracują dla Interu. Patrząc w przeszłość, zawsze dokonywaliśmy właściwych wyborów.

- Tak długo jak jestem prezydentem, celem klubu będzie wygrywanie jako drużyna i jako klub. Liga? Przed nami jeszcze długa droga, wiele meczów do rozegrania i wszystko może się zdarzyć. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby zająć jak najwyższe miejsce.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 19 stycznia 2023 | 08:58   

Jak widać już teraz szanse na trofea są. Potrzeba tylko jeszcze wzmocnić skład żeby kolejne puchary wpadały do kolekcji. Dobry obrońca do rotacji, napastnik za Correa i takie wieczory mogłyby się powtarzać regularnie

Inter88

Inter88 19 stycznia 2023 | 12:07   

Liczę na to że będziemy się wzmacniać nie osłabiać ale niestety w naszej sytuacji finansowej może być z tym ciężko.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich