Agent: Rozmawiamy z PSG i kilkoma innymi klubami

24 stycznia 2023 | 00:19 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Odejście Milana Skriniara z Interu w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy wydaje się nieuchronne. Roberto Sistici, będący agentem zawodnika, w rozmowie z Telenord wyjawił, że jego klient nie przedłuży wygasającej w czerwcu umowy i rozpoczął negocjacje z innymi klubami.

- Na ten moment nie ma możliwości, że Milan Skriniar przedłuży kontrakt z Interem. Potwierdzam, że rozmawiamy z PSG oraz kilkoma innymi klubami spoza Włoch.

- Jesienią ubiegłego roku odpowiedzieliśmy na wszystkie prośby o spotkanie, które klub przedstawił. Po serii wstępnych spotkań przedstawiliśmy naszą prośbę finansową, a następnie w listopadzie Inter przedstawił swoją ofertę.

- Około miesiąc później, przed Bożym Narodzeniem, zakomunikowałem Interowi decyzję o nieprzyjęciu ich oferty, co zostało potwierdzone przed Superpucharem Włoch. Poinformowałem dyrektorów Marottę i Ausilio, że chcemy wysłuchać ofert z innych klubów.

- Prawda jest taka, że decyzja o wystawieniu Milana Skriniara na sprzedaż została podjęta przez Inter latem ubiegłego roku. Oczywiście nie było to wolą zawodnika.

- Zostaliśmy o tym poinformowani, a następnie przekazano nam, że negocjacje załamały się. To była decyzja, która oczywiście nie zależała od nas. Od tego czasu zawodnik cały czas wypełnia kontrakt z najwyższym profesjonalizmem.

- Każdy, kto zna Milana, wie również, że wykazuje się on pełnym profesjonalizmem i lojalnością, i że zawsze zrobi wszystko, aby uhonorować koszulkę klubu, dla którego gra, klubu, który dał mu wiele i dla którego zawsze daje z siebie wszystko.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Pepesz1908

Pepesz1908 24 stycznia 2023 | 07:11   

Dobra kończcie tę szopkę. Pan kapitan na ławę a najlepiej won już w styczniu i nie będzie smrodu w szatni. W ostatnim meczu pokazał swój profesjonalizm w pełnej krasie. Uważam że zrobił to specjalnie. Won

ArturO888

ArturO888 24 stycznia 2023 | 08:51   

Niestety czasy kiedy w pierwszej kolejności liczył się klub i kibice już dawno się skończyły i nie wrócą. W dzisiejszych czasach zawodnicy uważają się za ważniejszych od klubu, jego historii, kibiców, liczy się tylko pieniądz. Przypomina się sytuacja z przed kilku lat, gdzie Icardi "walcząc" o lepszy kontrakt, był główną przyczyną zaprzepaszczenia szans walce o Scudetto, poprzez osłabienie zespołu i popsucie atmosfery. Wydaje mi się, że teraz podobna sytuacja jest ze Skriniarem. Do czasu aż zamknie się okno transferowe powinien zostać odsunięty od pierwszego zespołu, niech gra de Vrij albo nawet D' Ambrosio, a opaskę kapitana powinien dostać Barella.

Rahi

Rahi 24 stycznia 2023 | 11:27   

25mln euro czyli ponad 100mln zł drogą nie chodzi. Może przecież być Hamsikiem psg

Oba

Oba 24 stycznia 2023 | 14:52   

Inter wypychał Skrinara wobec swojej sytuacji finansowej. Taka prawda i 90 procent winy leży po stronie klubu. Chyba już niektórzy zapomnieli jak latem Skrinar nie trenowal i nie grał w sparingach bo klub wsadził go na rynek. Pewnie przed poprzednim mercato Skrinar był gotowy przedłużyć kontrakt, ale wobec instrumentalnego potraktowania przez klub te ochotę stracił i wybiera ofertę lepsza ekonomicznie. Z gadki agenta wynika, że Skrinar określił swoje oczekiwania ekonomiczne, a klub tym wymogom nie sprostał i dostał odpowiedź już przed świętami. Ja jestem daleki od pretensji do Słowaka. Nie urodził się w Mediolanie, nie jest wychowankiem Interu i to Inter jako pierwszy potraktował go przedmiotowo. Mimo całego zamieszania Skrinar to na jesieni nasz najlepszy obrońca więc profesjonalizmu nie można mu odmówić. Także wyzywać go będą tylko półgłówki.

wróbel1908

wróbel1908 24 stycznia 2023 | 15:52   

Gdyby nie jego gadki o tym że chce zostać legendą klubu to pewnie nie było by takiego oburzenia wystarczy spojrzeć na Perisica który też nie przedłużył umowy a był naszym najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie i nikt do niego większych pretensji nie miał. Oczywiście klub popełnił błąd ale ja jako kibic jestem zawiedziony zachowaniem Skriniara.

Inter88

Inter88 25 stycznia 2023 | 13:10   

Definitywnie stracił szacunek na jaki pracował przez lata. Kolejny, którego zniszczyły ???? ???? powinien jak najszybciej stracić opaskę kapitana i zniknąć ze składu już na zawsze. Fajnie byłoby go gdzieś opchnąć jeszcze teraz by parę milionów wpadło ale to niemożliwe więc na trybuny ale tam fani nie dadzą mu żyć. Wstyd panie Škriniar.

Inter88

Inter88 25 stycznia 2023 | 13:11   

Zniszczyły pieniążki oczywiście*


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich