Asllani faworytem do składu na Cremonese

25 stycznia 2023 | 15:19 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pomocnik Interu Kristjan Asllani prawdopodobnie zagra od pierwszych minut w sobotnim meczu Serie A przeciwko Cremonese, podczas gdy Marcelo Brozovic wciąż nie jest gotowy do gry po swojej kontuzji.

Tak wynika z dzisiejszego drukowanego wydania rzymskiej gazety Corriere dello Sport, która donosi, że biorąc pod uwagę, że Brozovic prawdopodobnie nie wróci po kontuzji na sobotni mecz, w którym Nicolo Barella również nie zagra z powodu zawieszenia, Asllani będzie mógł grać od początku.

Brozovic opuścił wszystkie mecze Interu od powrotu z zimowej przerwy, ponieważ 30-latek leczył się z problemu z łydką, którego nabawił się podczas treningu po mundialu.

Barella przegapi starcie z Cremonese przez zawieszenie z powodu żółtych kartek po tym, jak został ukarany kartką przeciwko Empoli w poniedziałkowej porażce w Serie A.

Asllani wszedł w meczu z Empoli z ławki i wywarł pozytywne wrażenie, pomimo słabego występu całego zespołu.

Źródło: sempreinter