Notthingam Forest chce Gagliardiniego

26 stycznia 2023 | 10:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Roberto Gagliardini był łączony z przeprowadzką do Nottingham Forest, ale potencjalny transfer nie dotyczy tylko pieniędzy, ponieważ włoski pomocnik chciałby więcej grać ma to miejsce obecnie niż w Interze.

Kontrakt Gaglardiniego wygasa w czerwcu, a były zawodnik Atalanty niedawno przyznał, że nie jest skłonny podpisać przedłużenia kontraktu, biorąc pod uwagę, że nie ma wystarczająco dużo czasu na grę na Stadio Meazza.

- Nie jestem już przygotowany na to, aby grać tak mało, ponieważ nadal czuję, że jestem w dobrej formie i mam dużo więcej do zaoferowania. Chcę grać i pokazywać swoje umiejętności – powiedział 28-latek w rozmowie ze Sky Sport Italia na początku stycznia.

Sky i Gazzetta twierdzą, że Nottingham Forrest jest zainteresowany włoskim pomocnikiem, sugerując, że Inter jest otwarty na dyskusję o potencjalnym styczniowym transferze, aby uniknąć odejścia  zawodnika za darmo latem.

Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi Gagliardiniego, jasne jest, że projekt sportowy będzie miał kluczowe znaczenie dla włoskiego pomocnika, który prawdopodobnie będzie przedkładał czas gry nad wynagrodzenie.

Gagliardini zarabia obecnie 1,5 miliona euro na sezon na Stadio Meazza. Dołączył do Interu za 22 miliony euro z Atalanty w 2017 roku i strzelił 16 bramek w 175 meczach.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00

26 stycznia 2023 | 11:49

Jak ktoś da to brać chociaż 5 mln. Zaraz wraca Brozo wiec będziemy mieć 5 pomocników a nawet jak ktoś wypadnie to będzie można kombinować z ustawieniem

Matt1

Matt1

26 stycznia 2023 | 11:51

Od lat go tu nie powinno być.

Larry

Larry

27 stycznia 2023 | 00:37

Ja zapłacę Kobrze 1000 PLN, tylko niech się go pozbędzie. Serio, możecie pisać petycję do Kobry i iść z tym oświadczeniem do sądu jeśli się nie wywiążę - daję tysiaka


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich