Barzaghi: Zhang walczył do końca

1 lutego 2023 | 18:51 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Ogólna

Pozostając w temacie odejścia Milana Skriniara jesteśmy świadkami napływu coraz to nowszych informacji i spekulacji. Autorem ostatniej z nich jest włoski dziennikach Marco Barzaghi.

W swoim programie Barzaghi oznajmił, że Steven Zhang miał w ostateczności proponować Skriniarowi zarobki rzędu 7mln netto za sezon, a nawet zbliżyć się do propozycji wyasygnowanej przez francuskie PSG. Słowak jednak miał odrzucić ofertę Prezydenta Interu. 

Możemy się jedynie domyślać, że klub przez liczne media będzie próbował wyjść z twarzą z całej tej nieszczęsnej sagi związanej z kontraktem Słowaka. Jedyne czego możemy być pewni to fakt, że kluczowy dotąd gracz ekipy z Meazza, kapitan i podpora drużyny, odejdzie za darmo po tym sezonie.  Po Ivanie Perisiciu to kolejny przykład finansowego fiaska polityki "zjeść ciastko i mieć ciastko".

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca 1 lutego 2023 | 23:14   

O ile Perisica można było przeboleć o tyle tutaj trudno to wytłumaczyć, swoją drogą, jeśli Skriniar za sam podpis ma zarobić tyle ile przez całą dotychczasową karierę to sorry ale no nie dziwię się, że tak wybrał. Pretensje mam, że nie potrafił tego przyznać.

Rahi

Rahi 2 lutego 2023 | 17:07   

@ up o to właśnie chodzi. Z drugiej strony czy pójdzie na emeryturę mając 50 czy 70mln euro na koncie dużo nie zmienia wydaje mi się. Wykupił by jakiś apartamentowiec w Mediolanie, żył by jak półbóg wielbiony przez mieszkańców. A tak, kupi sobie 10ha większą działkę i cześć. Czy warto?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich