Onana: Chciałbym potrenować z Materazzim

5 lutego 2023 | 15:10 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

W "Programie meczowym" przed spotkaniem z Milanem ukazał się wywiad z Andre Onaną. W nim Kameruńczyk opowiedział o pierwszych piłkarskich wspomnieniach, bramkarskich idolach czy urokach Włoch.

Stadio Giuseppe Meazza

- Kiedy byłem dzieckiem, niedaleko mojego domu było boisko o nazwie "Giuseppe Meazza". Nie wiem dlaczego, ale to musiało być przeznaczenie! To było dla mnie najpiękniejsze boisko na świecie, idealne miejsce do nauki gry. Dobrze się bawiliśmy, samo granie było dla nas najważniejsze.

Idole

- Iker Casillas, Victor Valdes i Julio Cesar byli wspaniałymi bramkarzami. Cesar był wybuchowy, między słupkami był jednym z najlepszych na świecie, poza tym bardzo dobrze grał nogami. Z kim chciałbym potrenować? Z Materazzim, ze względu na charakter i osobowość, jest osobą o złotym sercu. Chciałbym rzucić wyzwanie Diego Milito, był bardzo skuteczny w sytuacjach jeden na jeden, wykańczał akcje z pełnym spokojem.

Miasta

- Jaunde jest dla mnie najpiękniejszym miastem na świecie, innym niż wszystkie. Kiedy tam wracam, jestem szczęśliwy, zawsze czuję się jak w domu. Tutaj zaczęło się moje marzenia, jako dziecko nigdy nie myślałem, że uda mi się zagrać w tak znaczącym klubie, jak Inter. Grałem w piłkę nożną, dobrze się bawiłem i miałem nadzieję na lepszą przyszłość. Lubię Mediolan, trochę zwiedzałem, byłem choćby w katedrze Duomo. Włochy mają bogatą historię, to mnie bardzo fascynuje.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

KawaOpole

KawaOpole 5 lutego 2023 | 15:27   

Trening z Matrixem to każdy w obronie mógł by mieć, szczególnie przed Derbami (jak by wyszedł jeszcze Ibra ) to nawet obowiązkowo

shakurspeare

shakurspeare 5 lutego 2023 | 16:11   

szkoda ze te chinskie dziady pewnie go opchana gdzies


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich