Criscitiello: Marotta zawinił w sprawie Skriniara

10 lutego 2023 | 14:35 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Znany włoski dziennikarz Michele Criscitiello przedstawił swój punkt widzenia dotyczący sytuacji Milana Skriniara. Według niego to Giuseppe Marotta jest odpowiedzialny za całe zamieszanie.

W wywiadzie dla SportItalia Criscitiello stwierdził, że CEO Interu może wynić tylko siebie, że klub nie zarobił na słowackim defensorze. Marotta twardo negocjował latem z PSG, nie mając żadnego awaryjnego planu w zanadrzu. Potem, jak już wiemy, wszystko skończyło się w najgorszy z możliwych sposób.

Problem wydaje się być nieco bardziej złożony, ale możliwe jest, że tym razem Marotta nie był przekonany co do swoich działań. Klub został ostatecznie skrzywdzony finansowo, ale również wizerunkowo.

- Marotta narobił prawdziwego bałaganu, jeśli chodzi o negocjacje ze Skriniarem. Nadal uważam go za świetnego dyrektora i w swojej karierze nie popełnił wielu błędów, ale w tej sytuacji zawiódł na całej linii.

- Kluczowe było przeciągnięcie negocjacji związanych z przedłużeniem kontraktu piłkarza. Ważne jest, żeby odważyć się krytykować ludzi na najwyższych stanowiskach. Muszą mieć świadomość, że racja nie zawsze leży po ich stronie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

superofca

superofca

10 lutego 2023 | 17:16

To ten Mikele z Kapitana Bomby - Michał Głuś.
Wiadomo, że teraz wydaje się, że lepiej było sprzedać ale chamstwa P$G już nikt nie pamięta.

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny

10 lutego 2023 | 17:58

Ciekawe czy jak się dobiorą do dupy Man City to czy PSG nie obsra zbroi. Przecież obi większe walki robili nic City

MAV

MAV

10 lutego 2023 | 19:18

Pasywny gdyby federacje i UEFA od poczatku pilnowały jak nalezy FFP to nie było by takich wałków jak obecnie się odstawia. Grożenie palcem nic nie dło i symboliczne kary też nie więc czuli się bezkarni. A wystarczyło dla przykładu jeden lub dwa kluby ukrarac

Garon_92

Garon_92

10 lutego 2023 | 20:44

Prawda jest taka że dyrektorzy spierdo... Robotę. Wierszach że mu szybciej wygasa kontrakt niż barelli to Włocha postanowili pierwszego docenić. Następnie brozo. Zamiast równolegle prowadzić negocjacje gdzie juz wcześniej było wiadome jaka wartość rynkowa prezentuje skriniar. Koncertowo zostało stracone co najmniej 60 mln na jego transferze

Rahi

Rahi

11 lutego 2023 | 03:11

Gdyby dobrali się do dupy psg, Skriniar mógłby skończyć prawie jak Ibra.

vlodek2532

vlodek2532

11 lutego 2023 | 08:48

Ja trochę usprawiedliwiam Beppe w obliczu tego jak co chwilę słyszał, że Skriniar chce zostać i stać się dla Interu tym kim dla Napoli był hamsik.

DonPietro

DonPietro

11 lutego 2023 | 09:56

Dziennikarze zamiast wydawać wyroki najpierw to najpierw ustalili by fakty, chyba że mają dostęp do równogłych rzeczywistości.

Raz była licytacja z PSG, raz że w ostatniej chwili wyskoczyli z ofertą. Raz Skrniar chciał odejść, raz twarzą Interu.

Jak to ustalą i poprą dowodami, to potem niech mówią czy ktoś coś źle zrobił.

Na razie bardziej skłaniam się ku temu, że Skrniar trochę wykiwał Marottę i spółkę. Co nie zmienia faktu, że nie ma teraz co płakać. Sprowadzą dobrych obrońców, budżet bedzie się zgadzać i jakość na boisku. Także dalej dla mnie jest aktualne in Marotta we trust.

Lombardo

Lombardo

12 lutego 2023 | 08:14

Jesli zawinil to tylko tym , ze nie dal mu oferty ze znaczna podwyzka na 2 lata przed koncem kontraktu.
Rok temu gdyby sprzedal Skriniara to bylby hejtowany , ze jest turynskimn kretem i zapewne kibice nigdy by mu tego nie wybaczyli bo przeciez kazdy sadzil, ze Skriniar odnowi ten kontrakt i ze jest Interista.
Moim zdaniem Marotta w lecie dobrze sie zachowal , to byla jedna z tych sytuacji , ze co nie zrobisz bedzie zle.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich