Hakimi namawia Mazraouiego na Inter

12 lutego 2023 | 16:03 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nerazzurri cały czas mają w planach sprzedaż Denzela Dumfriesa. Piłkarz może przynieść spory zysk klubowi z Mediolanu, ale trzeba będzie poszukać zastępstwa na jego pozycję.

We włoskiej oraz niemieckiej prasie pojawiło się nowe nazwisko - Noussair Mazraoui. Jeśli Dumfries powędruje do Premier League za spodziewane 50 milionów euro, to oprócz zasilenia klubowego budżetu, Inzaghi będzie mógł mieć nadzieję na pozyskanie marokańskiego obrońcy.

Noussair Mazraoui nie cieszy się uznaniem w oczach Juliana Nagelsmanna. Dodatkowo sprowadzenie do Monachium Joao Cancelo, jeszcze bardziej ograniczy występy Marokańczyka. Jeśli Niemcy zdecydują się na definitywny transfer portugalskiego obrońcy, to możemy spodziewać się nacisków ze strony Mazraouiego na możliwość zmiany klubu.

Giuseppe Marotta i Piero Asuilio próbowali już ściągnąć Marokańczyka w 2021 roku, ale ostatecznie postawiono na Dumfriesa. Okazuje się, że poprzedni piłkarz Interu na tej pozycji, czyli Achraf Hakimi, ma bliskie kontakty z Mazraouim i szczerze poleca mu dołączenie do ekipy Nerazzurrich.

Aktualny piłkarz PSG nadal wydaje się być bliski zespołowi Simone Inzaghiemu i może namówić swojego rodaka na transfer do mediolańskiego klubu. Wszystko jednak zależy od tego, jak potoczy się sytuacja Denzela Dumfriesa.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00

12 lutego 2023 | 16:16

Wszystko kwestia ceny, myśle że nie kupimy na prawe wahadło kogoś za więcej niż 15-20 mln

cybul

cybul

12 lutego 2023 | 17:58

Inter00 będę się cieszył jeśli stać nas będzie na te 15-20mln

superofca

superofca

12 lutego 2023 | 19:24

Cancelo i Hakimi dbają by w Interze był ruch na prawej stronie xD

Danilux

Danilux

13 lutego 2023 | 17:06

Takie pieniądze to ktoś mógł dać za Dumfriesa z pierwszego składu, w gazie, pod dobrym występie na mundialu.
Na ten moment Holender przegrywa rywalizację z Darmianem, więc jakoś ciężko mi uwierzyć, by udało się za niego dostać taką kwotę. (edycja 2023.02.13 17:06 / Danilux)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich