Inter skupi się na wolnych agentach

17 lutego 2023 | 14:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Marcus Thuram to niejedyny piłkarz, którym zainteresowany jest Inter. Z oczywistych względów finansowych, Nerazzurri skupią się na sprowadzaniu wolnych piłkarzy w nadchodzącym okienku transferowym.

Pierwszym nazwiskiem, które niejednokrotnie przytaczano na stronie, jest Chris Smalling. Angielski obrońca mógłby częściowo załatać dziurę, która powstanie w Interze po odejściu Skriniara i prawdopodobnie De Vrija. Smalling nadal nie dogadał się z włodarzami Romy, ze względu na pensję, jaką chce otrzymywać. Mówi się tutaj o 3.5 milionach euro rocznie z bonusami.

Kolejny obrońca, będący na celowniku Interu, to Caglar Söyüncü. Aktualnie na prowadzeniu po podpis Turka jest Atletico Madryt. Nie ma jeszcze ich ostatecznego porozumienia, dlatego Nerazzurri będą próbowali powalczyć jeszcze o obrońcę Leicester City. Może osoba Hakana Calhanoglu pomoże tutaj w negocjacjach?

Dobrym piłkarzem mogącym wzmocnić linię pomocy, ale również obrony, jest Roberto Pereira. Argentyńczyk postanowił już, że opuści Udinese z końcem obecnego sezonu i poszuka sobie wyzwania na końcówkę kariery. Przykuwa on uwagę głównie dzięki swojej uniwersalności, ponieważ może on zagrać na wahadle, ale również w środku pola.

Źródło: cultofcalcio.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92 17 lutego 2023 | 22:41   

Smaling wolne żarty nie za takie dolary. Pereira niezły ale na poziom Fiorentiny. Suyuncu to powinien być cel numer jeden. Jeśli chodzi o pomocników to aouar z ol będzie do wyjścia za darmo. Wielu zawodników wchodzi w końcówkę kontraktu i tu warto też poszukać tanich a dobrych opcji. Ja liczę na wykup Interu przez kogoś i zmianę na stanowisku trenera. Z grających 3 z tyłu to chętnie bym zobaczył gasperiniego ponownie na dłużej niż 5 meczy

superofca

superofca 18 lutego 2023 | 02:51   

Smalling lepszy od Acerbiego nie jest i nie podoba mi się stawianie gibza główny cel transferowy. O Turku się nie wypowiem, Pereira dupy nie urywa ale może być.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich