Lukaku zadedykował bramkę zmarłemu koledze

19 lutego 2023 | 12:25 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Napastnik Interu, Romelu Lukaku, zadedykował gola przeciwko Udinese swojemu byłemu koledze z drużyny, Christianowi Atsu: „Trudno to przyjąć”.

Lukaku otworzył wynik spotkania z Udinese i był to jego pierwszy gol na San Siro w lidze od 636 dni, po ostatnim golu, który padł w 2021 roku, także przeciwko Udinese.

Lukaku wskazał palcami w niebo, dedykując swoją bramkę Atsu, jednemu z jego byłych kolegów z drużyny w Evertonie. Ciało Atsu zostało znalezione prawie dwa tygodnie po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło Turcję i Syrię, zabijając setki tysięcy ludzi.

- Spokojnie bracie. To jest trudne do zniesienia – napisał Lukaku na Instagramie zamieszczając kilka zdjęć ze swoim kolegą.

- Bycie w pobliżu ciebie było niesamowite. Jesteś pokorą i miłością do Boga, tak jak pracowałeś na treningach. Miłość, którą darzyłeś swoją rodzinę i dzieci. Niech Bóg da siłę waszym dzieciom i rodzinie… Niech Bóg błogosławi waszą duszę. Kocham Cię na zawsze.

Obrońca Juventusu, Danilo, również złożył hołd Atsu w mediach społecznościowych, podobnie jak Antonio Conte, który trenował reprezentanta Ghany przez kilka tygodni w Chelsea w 2016 roku.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 1

Guantanamo

Guantanamo

19 lutego 2023 | 15:18

"zadedykował"


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich