Nerazzurri wściekli na AC Milan

25 lutego 2023 | 13:21 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Wczoraj pisaliśmy o decyzji klubu AC Milan w sprawie nowego stadionu, który ma być budowany bez udziału Interu Mediolan i z dala od San Siro. Nerazzurri mają być sfrustrowani tą decyzją i są gotowi, jeżeli Milan rzeczywiście będzie budował nowy stadion samemu, na zbudowanie również stadionu na własność.

Dzisiejsza La Gazetta dello Sport raportuje, że relacje Interu i Milanu w sprawie budowy nowego stadionu sięgnęły dna i powstanie nowego, wspólnego stadionu jest wątpliwe. Nerazzurri mają być zdenerwowani na Rossonerich, że chcą oni ich porzucić na rzecz samodzielnej budowy. Do pogorszenia relacji między klubami walnie przyczyniły się władze Mediolanu, które regularnie utrudniały realizacje planów budowy nowego stadionu.

Inter chciałby pozostać na San Siro i zbudować tam nowy stadion, jednak jeżeli Milan zdecyduje się odciąć od planów wicemistrzów Włoch, to Inter będzie szukać rozwiązań, aby tak samo jak Milan, zbudować swój własny stadion, ponieważ nie mają w planach zostać sami na obecnym stadionie, nawet jeżeli zostanie zmodernizowany. Tymczasem, uważa się że Stadio Giuseppe Meazza nie zostanie zburzone, jednak nie będzie już wykorzystywane do organizacji meczów piłki nożnej.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

KawaOpole

KawaOpole 25 lutego 2023 | 14:00   

I co tam będą robić? Koncerty ? Ile w roku ?
Polska ma doświadczenie z takimi obiektami świetne targowisko ,widzę władze we Włoszech to też dobre dzbany

Guantanamo

Guantanamo 25 lutego 2023 | 14:13   

Byłyby jaja jakby Inter wybudował własny kompleks sportowy jak planowano na terenach San Siro, a Milan błąkał się po przedmieściach.

Rahi

Rahi 25 lutego 2023 | 15:37   

Nie mamy na podwyżki dla podstawowych graczy, a gadamy o stadionie ???? może po odejściu chinoli

superofca

superofca 25 lutego 2023 | 18:06   

W Mediolanie trochę zastosowań dla San Siro by się znalazło ale wątpię, żeby miasto chciało utrzymywać obiekt. Co do tego, że Nerazzurri są wściekli na Milan to raczej jest totalnie odwrotnie, niestety kuzyni mają większe perspektywy na prawdziwy stadion, a my się możemy dalej bawić w wizualizacje i słuchać Sali jak to będzie wspaniale.

Chrisg i love Inter

Chrisg i love Inter 26 lutego 2023 | 07:10   

Jebać ten Milan ,przez te kłótnie już dawno byłby nowy stadion


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich