Nie tylko Skriniar odejdzie za darmo, co z Correą?

26 lutego 2023 | 11:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery2 min. czytania

Wiele wskazuje na to, że podczas letniego okna transferowego będzie w Interze wiele ruchów transferowych, klub będzie musiał bardzo się nagimnastykować by wzmocnić drużynę wobec odejść niektórych graczy i ograniczonego budżetu.

Bardzo możliwe, że klub będzie zmuszony sprzedać jednego z wartościowych graczy i wymienia się tutaj Denzela Dumfriesa i Marcelo Brozovicia. Nerazzurri chcieliby zarobić na tych dwóch zawodnikach, podobnie jak na Joaquinie Correi. O ile na Dumfriesa czy Brozovicia nie powinno zabraknąć chętnych, to w przypadku Correi biorąc pod uwagę jego potencjalną cenę może być z tym problem. Mówi się więc, że Argentyńczyk prawdopodobnie odejdzie latem na wypożyczenie.

Są również piłkarze, którzy podobnie jak Skriniar sa na wygasającym kontrakcie i do tej pory nie przedłużyli umowy, zatem najbardziej prawdopodobny jest obecnie scenariusz ich odejścia z klubu za darmo. Są to Henrique Dalbert i Roberto Gagliardini. W przypadku innych graczy, którym wygasa kontrakt, a mowa tutaj o Cordazie, Handanoviciu, Dzeko, D'Ambrosio, De Vriju, Acerbim (Inter musi dogadać się w sprawie wykupu), sytuacja jest nieco inna bo klub wykazuje zainteresowanie pozostawieniem ich w drużynie i zapewne zaoferuje im nowe umowy.

Są również gracze grający obecnie na wypożyczeniu, którzy dzięki niezłym występom mogą być wartością dodaną dla budżetu Interu tego lata i mowa o Ionucie Radu z Auxerre czy Samuelu Mulattierim z Frosinone.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

26 lutego 2023 | 11:41

Bardzo ciekawych graczy można zgarnąć za darmo bo im kontrakty wygasają. Dużo też zależy od tego czy przejdziemy Porto w LM jak i tego, czy taki de Vrij przedłuży umowę. Im więcej niewiadomych wykluczymy, tym plan na mercato będzie bardziej klarowny. A co do Correi to ktoś 10 mln pewnie by za niego dał jakby się postarać a wtedy wypychać widłami, transfer jeszcze gorszy niż Joao Mario czy Kondogbia bo oni to chociaż przez chwilę jakoś się prezentowali.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich