Nie tylko Skriniar odejdzie za darmo, co z Correą?

26 lutego 2023 | 11:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Wiele wskazuje na to, że podczas letniego okna transferowego będzie w Interze wiele ruchów transferowych, klub będzie musiał bardzo się nagimnastykować by wzmocnić drużynę wobec odejść niektórych graczy i ograniczonego budżetu.

Bardzo możliwe, że klub będzie zmuszony sprzedać jednego z wartościowych graczy i wymienia się tutaj Denzela Dumfriesa i Marcelo Brozovicia. Nerazzurri chcieliby zarobić na tych dwóch zawodnikach, podobnie jak na Joaquinie Correi. O ile na Dumfriesa czy Brozovicia nie powinno zabraknąć chętnych, to w przypadku Correi biorąc pod uwagę jego potencjalną cenę może być z tym problem. Mówi się więc, że Argentyńczyk prawdopodobnie odejdzie latem na wypożyczenie.

Są również piłkarze, którzy podobnie jak Skriniar sa na wygasającym kontrakcie i do tej pory nie przedłużyli umowy, zatem najbardziej prawdopodobny jest obecnie scenariusz ich odejścia z klubu za darmo. Są to Henrique Dalbert i Roberto Gagliardini. W przypadku innych graczy, którym wygasa kontrakt, a mowa tutaj o Cordazie, Handanoviciu, Dzeko, D'Ambrosio, De Vriju, Acerbim (Inter musi dogadać się w sprawie wykupu), sytuacja jest nieco inna bo klub wykazuje zainteresowanie pozostawieniem ich w drużynie i zapewne zaoferuje im nowe umowy.

Są również gracze grający obecnie na wypożyczeniu, którzy dzięki niezłym występom mogą być wartością dodaną dla budżetu Interu tego lata i mowa o Ionucie Radu z Auxerre czy Samuelu Mulattierim z Frosinone.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 26 lutego 2023 | 11:41   

Bardzo ciekawych graczy można zgarnąć za darmo bo im kontrakty wygasają. Dużo też zależy od tego czy przejdziemy Porto w LM jak i tego, czy taki de Vrij przedłuży umowę. Im więcej niewiadomych wykluczymy, tym plan na mercato będzie bardziej klarowny. A co do Correi to ktoś 10 mln pewnie by za niego dał jakby się postarać a wtedy wypychać widłami, transfer jeszcze gorszy niż Joao Mario czy Kondogbia bo oni to chociaż przez chwilę jakoś się prezentowali.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich