Naby Keita zaproponowany Interowi

12 marca 2023 | 09:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Według doniesień mediów, Roberto Firmino nie jest jedynym zawodnikiem Liverpoolu, który mógł przenieść się do Włoch jako wolny agent, ponieważ Naby Keita został zaproponowany zarówno Milanowi, jak i Interowi.

Wydaje się, że The Reds zbliżają się do końca pewnej ery i rozmontowują skład, który wiele osiągnął pod wodzą Jürgena Kloppa, a kilku piłkarzom kończy się kontrakt.

Środkowy napastnik Firmino ogłosił, że latem odchodzi jako wolny agent, a Serie A jest jednym z najbardziej prawdopodobnych miejsc docelowych, a Milan i Juventus są szczególnie czujne.

Teraz Calciomercato.com twierdzi, że pomocnik Gwinei Keita został kilka dni temu zaproponowany dyrektorom Interu i Milanu przez jego przedstawicieli.

Liverpool zapłacił 60 milionów euro za pozyskanie go z RB Lipsk w 2018 roku. Keita rozegrał 13 meczów w tym sezonie, ale jego kontrakt wygasa w czerwcu i wygląda na to, że nie dojdzie do podpisania nowej umowy.

Mówi się, że Milan nie był szczególnie zainteresowany ze względu na wysoką pensję Keity, ale szef Interu, Piero Ausilio, jest wieloletnim fanem i byłby bardziej przygotowany do dyskusji na ten temat.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92 12 marca 2023 | 09:55   

W Liverpoolu inkasuje 7mln przy prawie podatkowym we Włoszech jest szansa na sporo niższa kwotę

Oba

Oba 12 marca 2023 | 10:11   

Brać, dobry grajek

Paulo82

Paulo82 12 marca 2023 | 16:24   

Dobry paralityk. Większość czasu się leczy, a jak gra, to gra piach.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich