W kwietniu decyzja de Vrija

13 marca 2023 | 19:49 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Sytuacja Stefana de Vrija wciąż nie jest jeszcze znana, bowiem zawodnik nie odpowiedział jeszcze na ofertę kontraktu złożoną mu przez klub. Sam Inter wyznaczył już datę, do której oczekuje na odpowiedź defensora.

FCInterNews informuje, że klub zaoferował Holendrowi dwuletnią umowę o wartości około 3,5 miliona euro netto za sezon i chce, żeby 31-latek najpóźniej 9 kwietnia poinformował o swojej decyzji. Nerazzurri byliby szczęśliwi, jeżeli udałoby im się zatrzymać defensora na dłużej, jednak sam gracz jak do tej pory zastanawiał się nad spróbowaniem swoich sił gdzie indziej. Dlatego też, klub chcąc wiedzieć na czym stoi chce ostatecznej odpowiedzi do początku kwietnia.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

castillo20

castillo20

13 marca 2023 | 22:24

De Vrij jest w fatalnej formie już od przygotowań letnich. Już tam pokazywał, że kompletnie nie można mu ufać i to ciągnie się po dzień dzisiejszy. Po co nam taki gość ?

Garon_92

Garon_92

13 marca 2023 | 22:55

Też uważam że zaliczył zjazd straszny i nie jest wart nawet takich warunków. Z drugiej strony jak przyjdzie na trenera ktoś inny to może odzyje. Samo to że nie słychać o zainteresowaniu nim o czymś świadczy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich