Calhanoglu: Jesteśmy gotowi na prowokacje

13 marca 2023 | 23:18 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Hakan Calhanoglu dzień przed meczem Ligi Mistrzów jest przekonany, że drużyna jest przygotowana na wszystkie trudności, jakie mogą ją czekać w jutrzejszym meczu.

Calhanoglu wziął udział w konferencji prasowej przed rewanżowym spotkaniem przeciwko Porto. 29-latek poruszył m. in. tematy związane z boiskiem, jak i odpowiedział kto jest jego idolem.

- To bardzo ważne, dla nas jako graczy, dla trenera, dla klubu - powiedział o jutrzejszym meczu. Bardzo ważny jest dla nas awans. Wiem jaka będzie atmosfera, ponieważ grałem tu już wcześniej.

- Moi koledzy i ja jesteśmy naładowani a jutro będziemy musieli grać z sercem i dać z siebie wszystko do ostatniego gwizdka - mówił Turek.

- Jeżeli chodzi o prowokacje, których będą używać i mówię to z całym szacunkiem, jesteśmy gotowi stawić im czoła.

- Pirlo jest moim idolem, ale nie lubię mówić o sobie chcę się skupić na mojej pracy - odpowiedział zapytany, czy widzi w sobie podobieństwo do Włocha.

- Za każdym razem gdy się chwiejemy, zawsze wracamy. Zawsze to robiliśmy. Jesteśmy zjednoczeni - dodał.

- Z tego co widziałem od moich kolegów z drużyny jesteśmy całkowicie przygotowani na to co nas czeka. Czasami napotykasz te złe chwile, w których nie jesteś w najlepszej formie - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich