Inter prowadzi dialog z Barcelona

16 marca 2023 | 17:38 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

FC Barcelona ma w swoich szeregach zawodników, którzy budzą spore zainteresowanie w gabinetach dyrektorskich Interu Mediolan. Według ostatnich doniesień oba kluby w Portugalii rozmawiali o przyszłości swoich zawodników.

Jak donosi hiszpański serwis Sport, Joan Laporta i dyrektor sportowy Mateu Almany udali się z początkiem tygodnia do Portugalii i spotkali się z Beppe Marotta oraz Piero Ausilio. Rozmowy dotyczyły głównie Francka Kessiego, który wciąż jest jednym z głównych celów Nerazzurrich na lato. Dodatkowo, kluby poruszyły temat potencjalnej transakcji wymiennej z udziałem Iworyjczyka i Marcelo Brozovicia.

Jednak to nie wszystko. Hiszpanie informują też, że oprócz duetu Kessie-Brozović kluby rozmawiały na temat przyszłości Alby oraz Umtitiego. Inter widzi w nich bowiem kandydatów na letnie wzmocnienia swojej kadry i badał grunt pod ewentualną przyszłą transakcje.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

banikowy

banikowy

16 marca 2023 | 17:49

To może jeszcze Rasiaka ściągnijmy?
Umtiti i Alba nie podniosą poziomu więc o czym tu myśleć?

Garon_92

Garon_92

16 marca 2023 | 18:05

Same szroty podziękował za takie rozmowy. Umtiti jeszcze jako tania opcja jak acerbi teraz ale reszta niech spada. Sprzedać brozo i ściągnąć tańszą alternatywę typu hjulmand z lecce którego już teraz chce Atalanta i Juventus. Arsenal też mi się przygląda

castillo20

castillo20

16 marca 2023 | 20:36

Odpady. Inter lubi odpady bo bardzo zgrywają się z aktualną sytuacją finansową

Matt1

Matt1

17 marca 2023 | 07:21

Zamiast rozmawiać o Gavim to my gadamy o szrotach... Nieziemsko mnie to już wkurza, ale tak to jest jak nie ma kasy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich