Zanetti: Zagramy tak, aby dotrzeć do półfinału

17 marca 2023 | 14:52 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Będąc już po losowaniu drabinek do finału Ligi Mistrzów wiemy, że rywalem Interu będzie portugalska Benfica. Zaraz po losowaniu, Javier Zanetti porozmawiał z włoskim Sky Sport Italia.

Legenda Interu w swoich wypowiedziach zapewnia, że klub zrobi wszystko aby awansować do następnej rundy. Oprócz tego poruszył też temat swojego rodaka grającego dla drużyny przeciwnej, czyli Otamendiego.

- Benfica to silna drużyna, ale to samo można powiedzieć o każdym zespole, który jest na tym etapie - zaczął Argentyńczyk. Dobrze pamiętam jak przyszedłem do Interu i Facchetti i Mazzola opowiedzieli mi historię Grande Interu i wyczynu, jakim było pokonanie Benfiki. Teraz my tu jesteśmy i mamy nadzieję uhonorować znaczenie tych ćwierćfinałów i półfinałów we właściwy sposób.

- Pokazał, jak ważnym graczem jest, na Mistrzostwach Świata - powiedział 49-latek o Otamendim. Ma wspaniały charakter i doświadczenie, jego nieobecność w pierwszym meczu będzie dla nich ciosem. To może dać nam przewagę, ale nie możemy się wyłączyć, musimy skupić swoją uwagę na całym zespole.

- Mają dużo jakości i zawodników, którzy potrafią zrobić coś z niczego. Wiemy o tym i przygotujemy się w najlepszy możliwy sposób - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich