Solet za Skriniara?

18 marca 2023 | 10:48 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery

Znalezienie następcy dla odchodzącego latem Milana Skriniara jest sprawą priorytetową w gabinetach Nerazzurrich. Jednym z głównym kandydatów według włoskich gazet jest 23-letni Oumar Solet.

Tuttosport donosi, że młody francuz jest jednym z gorętszych nazwisk na krótkiej liście kandydatów na nowego obrońcę mediolańskiego klubu. Inter ma bacznie przyglądać się 23-latkowi i widzi w nim idealnego kandydata do gry na prawej stronie obrony.

Tymczasem dziennikarz Marco Barzaghi uważa, że Solet wzbudza zainteresowanie Nerazzurrich, ponieważ na dzień dzisiejszy Bayern nie ma zamiaru sprzedawać Pavarda, którego Inter sprowadzić chciał już w styczniu. Według informacji Włocha, Oumar Solet wyceniany jest na 15 milionów euro a Inter ma pozytywne relacje z austriackim klubem.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Pepesz1908

Pepesz1908 18 marca 2023 | 12:05   

Młody francuz nie brzmi dobrze, chociaż lepiej niż mlody Turek. Taka wieża w polu karnym naszym i przeciwnika zawsze mogłaby się przydać. Solidny kopacz który zapewne ma szanse wejść na poziom wyżej, jesli oczywiście pod sufitem jest w miarę ułożone. Dla mnie nawet spoko opcja.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich