Mkhitaryan odmawia rozmów z menedżerem Armenii

18 marca 2023 | 13:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Szkoleniowiec reprezentacji Armenii Alexander Petrakov wyjawił wczoraj na konferencji prasowej pewne fakty, związane z graczem Interu - Henrikhiem Mkhitaryanem. Przypomnijmy, że pomocnik Nerazzurrich zakończył karierę z drużyną narodową w 2022 roku, po meczu z Niemcami.

Okazało się, że trener Petrakov próbował skontaktować się z zawodnikiem, aby porozmawiać o jego ewentualnym powrocie. Wszelkie próby rozmowy zakończyły się jednak fiaskiem.

- Od samego początku mojej pracy (przyp. red. 14 stycznia 2023r.) próbuję skontaktować się z Henrikhiem Mkhitaryanem. Prosiłem wszystkich w związku piłkarskim, żeby pomogli mi porozmawiać z nim osobiście. Próbowałem również dotrzeć do niego poprzez jego dawnych znajomych z Shakhtara Donetsk. Wszystko spełzło na niczym, ponieważ Henrikh stwierdził, że podjął już decyzję i nie zamierza jej zmieniać.

Trener Armenii dodał jeszcze, że próbował też użyć wpływów byłego bramkarza i trenera Romana Berezovskyiego, proponując Mkhitaryanowi, że przyleci do Mediolanu na prywatną rozmowę. Sytuacja wydaje się być jednak przesądzona i raczej nie zobaczymy już Henrikha w koszulce drużyny Armenii.

Źródło: armenpress.am

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00

18 marca 2023 | 13:04

Z naszej perspektywy bardzo dobrze. Jakby Henryk jeszcze w repce grał to już w ogóle by się zajechał

kretos

kretos

18 marca 2023 | 14:03

Skoro podjął już decyzje i ewidentnie unika kontaktu, to na cholerę męczą mu bułe

superofca

superofca

18 marca 2023 | 17:55

Bo to cały czas jak na ich warunki topowy gracz. Pamiętacie ile razy karierę reprezentacyjną kończył Henka Larsson albo Ibra? Gudjohnsen grał po 40-ce w reprze Islandii ( nawet zagrał razem ze swoim synem w meczu co jest chyba ewenementem na skalę światową).

Morfo

Morfo

18 marca 2023 | 21:49

U nas z Lewym będzie podobnie hehe


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich