Darmian: Jesteśmy odpowiedzialni za wynik

20 marca 2023 | 00:03 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Matteo Darmian rozegrał 79 minut przeciwko Juventusowi (0:1), ale podobnie jak reszta zespołu nie będzie dobrze wspominał tego spotkania. Po ostatnim gwizdku Włoch udzielił wywiadu klubowej telewizji, w którym skomentował przebieg meczu, a także odniósł się do kontrowersyjnej akcji bramkowej.

- Myślę, że to oczywiste (sytuacja z golem - red.) i że nie powinienem niczego komentować. To mówi samo za siebie. Niestety to był moment, który uwarunkował grę. Na pewno jesteśmy odpowiedzialni za wynik, mogliśmy zagrać lepiej, ale skończyło się porażką. Teraz jest przerwa i to pomoże nam przygotować się na kolejne mecze.

- Czy byłem przekonany co do zagrania ręka? Tak i nie. Gdy tylko Kostić strzelił gola, podniosłem rękę, ponieważ wydawało się, że doszło do złamania przepisów, ale nie byłem pewien.

- Nie wiem, czego jeszcze brakowało. Z pewnością nie był to widowiskowy mecz, więcej było walki. Niestety nie byliśmy w stanie choćby wyrównać, co być może byłoby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

- Jestem bardzo zadowolony z powołania do kadry. To nagroda za wysiłek i zaangażowanie, które zawsze wkładam w treningi w ciągu tygodnia oraz podczas meczów. Powrót do reprezentacji to powód do dumy.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich