Biasin: Ostatnie miesiące Brozovicia w Interze

30 marca 2023 | 16:20 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Marcelo Brozovic jest jednym z głównych kandydatów do odejścia w tym sezonie. Dziennikarz Fabrizio Biasin wyraził swoje zdanie o tej sytuacji.

Dziennikarz stwierdził, że są to ostatnie miesiące Chorwata w Interze i ma nadzieję, że pokaże się z dobrej strony w swoich ostatnich meczach.

- Myślę, że to ostatnie 3 miesiące Brozovicia w Interze. Jak we wszystkich filmach z happy endem, Marcelo ma szansę dobrze odejść. Chcę zobaczyć jak gra tak jak tylko on potrafi, jak biega jak szalony i daje jakość. Jeżeli wszystko jest w porządku to jest jednym z 3 najlepszych graczy w tej roli - podsumował.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Lambert

Lambert

30 marca 2023 | 20:28

Do czego to doszło, tylko skumaliśmy że Hakan może występować na jego pozycji i od razu jesteśmy gotowi się go pozbyć

Rahi

Rahi

30 marca 2023 | 21:52

Przyszła kontuzja Hakana, i Gagliardini wróci do składu. W końcu jest bardzo wartościowym graczem

Matt1

Matt1

31 marca 2023 | 11:03

to jest właśnie obraz obecnego Interu. Podstawowy zawodnik wypadl przez kontuzje, znalezlismy jednego zastepce, wiec tamten jest juz zbedny i nalezy go sprzedac. A w przypadku kontuzji grac bedzie parodysta, bo juz innych zmiennikow nie ma

superofca

superofca

31 marca 2023 | 14:08

Są ale nie wiadomo czemu się nie nadają.

Garon_92

Garon_92

31 marca 2023 | 20:31

Ludzie gość ma 30 na karku ostatni dzwonek żeby dobry hajs zgarnąć do tego jego kontrakt to obecnie top w drużynie. Inter musi dobrze wykorzystywać sprzedaż właśnie takich graczy. Wielu kontrakty wchodzą w ostatni rok obowiązywania to idealny moment na zakupy graczy wartościowych po niższych cenach. Tak to przez większość jego pobytu w Interze było marudzę IE i wypychanie że składu a teraz płacz że chcą sprzedać. Śmiech na sali jak chorągiewki na wietrze

Ronaldo

Ronaldo

31 marca 2023 | 23:09

Garon_92 Tak, to już w dzisiejszych czasach nie jest sport, tylko biznes. Sport się zmienia, a kibice nie i dlatego wielu nie rozumie lub nie chce się z tym pogodzić. I nie dziwię się. Futbol (moim zdaniem) jest zabijany przez biznes!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich