Conte wymarzonym następcą Inzaghiego

3 kwietnia 2023 | 18:29 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Na liście potencjalnych następców Simone Inzaghiego widnieje już kilka nazwisk. Antonio Conte ma być "marzeniem" dla Nerazzurrich, jeżeli chodzi o szkoleniowca w przyszłym sezonie.

La Gazzetta dello Sport informuje, że na liście życzeń Interu znajdują się Roberto De Zerbi i Thiago Motta, jednak to Antonio Conte jest celem numer jeden. Pozostałe kandydatury są brane pod uwagę, gdyby Nerazzurri nie zdołali zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Pomimo odejścia zaledwie 24 miesiące temu klub z Mediolanu chcę powrotu Włocha, jednak istnieją przeszkody, które mogłyby uniemożliwić taki ruch.

Pierwszą z nich jest pensja trenera, który musiałby znacząco obniżyć oczekiwania finansowe. 53-latek inkasował w Tottenhamie 12 milionów euro netto i jest to kwota absolutnie poza zasięgiem Interu. Drugą przeszkodą są problemy finansowe klubu, które mogą zniechęcić Włocha do podpisania umowy z Nerazzurri.

Thiago Motta ma być jednak faworytem, gdyby Inter zakwalifikował się jedynie do Ligi Europy. De Zerbi również jest w okręgu zainteresowań klubu, jednak 43-latka trzeba by wykupić z Brighton, co może znacząco utrudnić jego powrót do Włoch.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 10

Lord Nord

Lord Nord

3 kwietnia 2023 | 19:53

Nie jestem fanem Conte. Nie ujmując mu niczego jest dobrym trenerem na ligę. Puchary, bez komentarza.
Bynajmniej w tej sytuacji byłbym mocno zaskoczony aby wrócił.
Thiago Motta, ambitny, grał u nas, ma doświadczenie w światowej piłce jako piłkarz. Ryzykownie ale on nie jest sztywny. Reaguje, ryzykuje. Oby... chcial.

Lambert

Lambert

3 kwietnia 2023 | 20:06

No tak a potem Conte zastąpi Inzaghi xd

Garon_92

Garon_92

3 kwietnia 2023 | 22:11

Lord Mord też uważam że w obecnych realiach Thiago by się sprawdził. Przewietrzyć kadrę dać mu jasny cel top4 i minimum na wiosnę liga europy. Do zespołu zkgi można ściągnąć wielu ciekawych graczy wymienię kilku jak choćby: fratessi, lauriente berardi, singo, schuurs, hjulmand ,Dominguez. jest też paru za darmo jak choćby napastnik mousa Dembele z Lyonu. Można sporo pokombinować pozbywając się obecnie wartościowych ale z wysokimi kontraktami. Najbardziej bym chciał zobaczyć chłopaków z sassuolo u nas w przyszłym sezonie (edycja 2023.04.03 22:13 / Garon_92)

oster

oster

4 kwietnia 2023 | 08:12

No na pewno dezerter Perukarz który porzucił nas prawie dwa lata temu i to jeszcze za porzucenie pracy dostał odprawę jest wymarzonym trenerem... bzdury, jedyne stanowisko na jak klub mógłby go zatrudnić to czyszczenie kibli po meczach i żadne inne!!!

damianekk1985

damianekk1985

4 kwietnia 2023 | 11:00

Oster najlepsze są komentarze osob które w życiu nic nie osiągnęły. Jeśli chce się kogoś oceniać trzeba podać fakty , liczby i sukcesy a nie dziecinne żale

superofca

superofca

4 kwietnia 2023 | 11:35

Spoko oster, perukarz zajął 2 i 1 miejsce w lidze doprowadził nas do kulawego ale jednak finału ligi Europy ale nadaje się tylko do czyszczenia kibli. Ty się chłopie za robotę weź! Rób licencję UEFA B, A, później Pro i pokaż co potrafisz.

oster

oster

4 kwietnia 2023 | 12:58

Chodzi o fakt w jaki sposób odszedł, zrezygnował mimo ważnego kontraktu i to on powinien płacić odprawę za zerwanie kontraktu a nie my jemu za to że nie chciał dłużej pracować, niestety budżet na odprawy mamy nieograniczony a budżetu na transfery praktycznie nie ma...

superofca

superofca

4 kwietnia 2023 | 13:10

Oster frustrujące to było mega ale nie wiemy jakie były ustalenia z Conte. Podejrzewam (ale przecież nie wiem), że to wyglądało tak, że zarząd przedstawił plany, a później kazał rzeźbić z tego co zostało po pożarze. Jakby porównywać to Mourinho jeszcze gorzej się zachował.

oster

oster

4 kwietnia 2023 | 13:40

Conte nie przyjdzie bo po pierwsze bo nie dostanie z 15mln pensji a po drugie nie będzie dostawał co okno że 200-300 mln na transfery, takie rzeczy tylko w Chelsea i prawdopodobnie tam wyląduje bo oni mu zapewnią ten kontakt 15mln i 200 do 300mln na transfery co okno i to dla niego jest idealne miejsce pracy... a po trzecie perukarz jest skreślony w Mediolanie przez chyba wszystkich...

damianekk1985

damianekk1985

4 kwietnia 2023 | 19:32

Oster a skąd Ty to wszystko wiesz z brawo girl ? Skreślony za pewne jest u Ciebie ale na pewno nie w Mediolanie w ostatnim czasie chyba większość trenerów odchodziła w ten sam sposób. Tak samo jie dostał u nas 200 mln na transfery a był więc idź na rezonans głowy bo aż nadto jest widoczne że się mocno uderzyłeś . (edycja 2023.04.04 19:33 / damianekk1985)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich