Rozmowy kontraktowe z zawodnikami wstrzymane

7 kwietnia 2023 | 13:18 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Beppe Marotta jasno stwierdził, że brak awansu do Ligi Mistrzów wpłynie na strategię klub. Z powodu niepewności, czy uda się zająć miejsce premiowane do tych najbardziej ekskluzywnych rozgrywek , klub wstrzymał rozmowy kontraktowe z kluczowymi zawodnikami.

Według informacji La Gazzetty dello Sport, Inter musi poczekać na wyklarowanie się sytuacji awansu do przyszłorocznej Ligi Mistrzów, dlatego nie brnie w dalsze negocjacje kontraktowe. Tacy zawodnicy jak Dzeko, de Vrij, Calhanoglu i Bastoni albo dostali już propozycje umów, albo umowy zostały już zaakceptowane i pozostało dopiąć ostatnie szczegóły.

W tej chwili jednak klub nie ma możliwości pójścia dalej w kwestii kontraktów, ponieważ teraz nie jest oczywiste, że Nerazzurri wywalczą awans do najbardziej dochodowych rozgrywek świata. Brak awansu byłby finansową katastrofą, a wtedy nie wiadomo jaką strategię obrałby klub. Dlatego też, Nerazzurri skupiają się jedynie na wydarzeniach boiskowych i poprawie wyników.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

kretos

kretos

7 kwietnia 2023 | 15:33

idziemy na dno lalalalalala

Rahi

Rahi

7 kwietnia 2023 | 16:24

Głupota, właśnie powinni podpisać, żeby sprzedać drożej wydaje mi się

Bonhart25

Bonhart25

7 kwietnia 2023 | 19:00

Sztab i piłkarze - wszyscy won! Tą drużynę trzeba zbudować od zera

Paulo82

Paulo82

7 kwietnia 2023 | 19:09

Tak, nie przedluzajcie kontraktów, a latem połowa składu odejdzie za darmo, a za rok druga połowa.

Garon_92

Garon_92

7 kwietnia 2023 | 21:07

Wstrzymanym umowy tylko de vrija dzeko w ogóle nie powinien być brany pod uwagę. Basto wartość 6oln a skończy się jak że skriniarem albo odejdzie za połowę kwoty, hakan to samo wartość spokojnie 30 mln a pójdzie za grosze lub za darmo. Dnoooo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich