Firmino za Lukaku?

15 kwietnia 2023 | 19:26 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Romelu Lukaku nie przekonał jeszcze dyrektorów Nerazzurrich i nie wiadomo, czy Inter zdecyduje się na jego ponowne wypożyczenie. Klub jednak nie próżnuje i przeprowadzi rozmowy z Roberto Firmino na wypadek, jakby Belga nie było w Interze na nowy sezon.

La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter gotowy jest na rozmowy z przedstawicielami Brazylijczyka i widzą w nim możliwego następcę dla Lukaku. Kluczowa część strategii na najbliższe mercato będzie zależeć od tego, czy Lukaku zostanie sprowadzony także na następny sezon. Sam Lukaku chcę zostać, ale Nerazzurri chcą poczekać do końca sezonu, żeby na podstawie jego występów podjąć decyzję co do jego przyszłości. Na pewno klub będzie musiał sprowadzić jednego napastnika, który zastąpi Joaquina Corree, który szykowany jest do odejścia. 

Kontrakt 31-letniego Brazylijczyka wygasa 30 czerwca 2023 roku i nie zostanie przedłużony, co potwierdził sam zawodnik. Nerazzurri są wielkimi wielbicielami umiejętności napastnika i chętnie porozmawiają z jego przedstawicielami na wypadek, gdyby Lukaku nie został sprowadzony na wypożyczenie.

Źródło: sempreinter.com

FASTBACK™ Nożyk 6 w 1 Milwaukee 4932478559 - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 4

Pepesz1908

Pepesz1908

15 kwietnia 2023 | 19:45

Gorszy niż Lukaku nie będzie, obawiam się że lepszy też nie

Garon_92

Garon_92

15 kwietnia 2023 | 22:20

Bez sensu

DonPietro

DonPietro

16 kwietnia 2023 | 12:25

Dobra opcja. Napastnik, który lubi podłączyć się do rozegrania, znany z tego że ma dobry wpływ na resztę zespołu. Poza tym potrzebujemy ludzi co potrafią wygrywać tytuły. Dodatkowo może wybije z głowy dyrektorom przedłużanie umowy z Dżeko, bo po co nam dwóch z etykietą doświadczony.

superofca

superofca

16 kwietnia 2023 | 15:35

Firmino ma jeden problem, nie chodzi o to, zę jest stary, że dużo zarabia, że grał przez połowę kariery z megakreatywnymi partnerami. Problemem Firmino, jest to, że strzela mało bramek. Gdyby trafiał średnio o 2 bramki więcej w sezonie to nawet teraz Liverpool by go nie oddawał za darmo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich