Mediolan ogrywa stolicę! Roma-Inter 0-2

6 maja 2023 | 19:05 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Relacje1 min. czytania

Po pierwszych 45 minutach podopieczni Simone Inzaghiego prowadzili na wyjeździe 1-0. Bramkę po świetnie zainicjonowanej przez Brozovicia akcji i asyście Dumfriesa strzelił Federico Dimarco w 33 minucie gry. Druga odsłona spotkania, to odważne ataki Romy przerwane fatalnym błędem Ibaneza i finalnie trafieniem Lukaku, który w 76 minucie ustalił wynik spotkania.

Składy:

AS Roma (3-5-1-1): Rui Patricio- Mancini, Cristante, Ibanez- Zalewski, Camara, Matic, Bove, Spinazzola- Pellegrini, Belotti

Inter (3-5-2): Onana-Bastoni, Acerbi, Damian- Dimarco, Calhanoglu, Brozović, Barella, Dumfries- Correa, Lukaku

6 maja 2023 | 20:05

Brawo! Solidna wygrana Interu. Teraz lecimy po Milan (edycja 2023.05.06 20:06 / guskap)

6 maja 2023 | 20:08

Super. Względny spokój jest dzięki dwóm zwycięstwom z rzędu. Teraz czekać na Milan! Forza!!!

castillo20

castillo20

6 maja 2023 | 20:11

Dobry mecz w naszym wykonaniu, nie daliśmy romie zbyt wielu szans, ale samo widowisko raczej przeciętne. Nieustanne przerwy w grze, faule i faule. Na mały minus Hakan za niedokładności i Correra nie stwarzał zagrożenia. Za to na duży plus Brozo, który ewidentnie wraca do formy, świetne podania, również Dimarco za gola i dobra grę. Podoba mi się Miki, gość daje kontrolę w środku boiska, taką równowagę zarówno w ataku jak i w obronie, jego obecność jest ważna. Romie pozazdrość można kibiców, mnóstwo banerów, flag, przyśpiewki, super atmosfera i wsparcie

Garon_92

Garon_92

6 maja 2023 | 20:26

Mega ważne 3 punkty Roma nie wiele w tym meczu miała kilka groźnych uderzeń ale nie w światło bramki i zazwyczaj po jakichś niekontrolowanych przebitkach. Ibanez wyciągnął do nas rękę a lukaku wykonał robotę prawie jak z Milanem dwa lata temu. Byliśmy konsekwentni stanowczy nie daliśmy się wciągnąć w pyskówki i zaczepki Romy. Było troche nie dokładności ale udało się mecz zabić i mamy dobrą sytuację

6 maja 2023 | 21:37

Gaglia zagrał. Trzeba przedłużyć z nim kontrakt.

damianekk1985

6 maja 2023 | 22:30

Nikt nie krzyczy zwolnić Szymka . Brawo chłopaki to jeszcze nie koniec ale dobrze się was ogląda Brozo ponownie klasa to nie pozycja Tyrka więc na pewno Cie nie zastąpimy na tej pozycji tylko poprzez zmianę układu w pomocy. Kiedyś co niektórzy chcieli Belottiego co krytykowałem ten sezon uwypukla jego braki idealnie (edycja 2023.05.06 22:35 / damianekk1985)

Recobers

Recobers

6 maja 2023 | 23:58

W końcu pasuje coś napisać.
Za Interem jestem już 25 lat, dużo widziałem i miałem przeczucie że Inter odpali bo Inzagi wcale zły nie jest.
Niech grają swoję i będzie dobrze.
W 2005 lub 2006 też była nagonka na Mancini a dobrze się skończyło.
Co do składu to wiadomo mogło być lepiej ale w tym momencie to nawet zapomniałam o Skriniar.
Jeszcze dużo się zdarzy do końca sezonu.
Pozdrawiam Internistów.
U mnie w rodzinie tradycyjnie wszyscy na czarno niebiesko, taki styl z pod znaku węża.

7 maja 2023 | 01:11

Pełna kontrola wydarzeń na boisku, mecz bardzo ciężki fizycznie ale daliśmy radę. Kolejne ważne 3 pkt dopisane oby tak dalej. Teraz zasłużony odpoczynek a później pełen ogień na Milan. To jest walka o finał Ligi Mistrzów każdy z naszych musi dać z siebie więcej niż zwykle aż do celu.