Tottenham pyta o Inzaghiego

13 maja 2023 | 18:19 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Trener Simone Inzaghi jest bardzo chwalony za wyniki swojego zespołu w aktualnej edycji Ligi Mistrzów. Klasę szkoleniowca Nerazzurrich docenił również angielski Tottenham, który złożył zapytanie o dostępność 47-latka.

FCInterNews informuje, że drużyna z północnego Londynu zastanawia się nad zakontraktowaniem szkoleniowca Nerazzurrich. Angielski zespół miał już nawet skontaktować się z agentem 47-latka, ponieważ widzi w Inzaghim jednego z kandydatów na szkoleniowca drużyny Spurs w przyszłym sezonie.

Jednak aktualnie Simone Inzaghi skupia się tylko i wyłącznie na pracy w zespole Nerazzurrich. Priorytetem dla trenera ma być jak najlepsze zakończenie bieżącego sezonu, co dodatkowo może wzmocnić jego pozycję w Interze, lub także pozycję kontraktową.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Oba

Oba

14 maja 2023 | 10:05

Inzaghi ma jeszcze rok kontraktu, jeżeli skonczy w top4 (dzis szanse na drugie miejsce są większe niż jeszcze 3 tyg temu na czwarte), wygra puchar wloch i wejdzie do finału LM, bądź ta ligę mistrzów wygra to zwolnić będzie mógł siebie tylko on sam, Inter go nie wyrzuci. Niemniej wszelkie ewentualne kwestie przedłużenia kontraktu w takiej sytuacji to czekałbym do stycznia. Ciężka praca trenera, jeszcze przed chwilą wydawało się, że jest beznadziejnie i wielu, w tym ja zadawało sobie pytanie co on jeszcze tu robi, a dziś Inter gra tak, że ciężko sobie wyobrazić kogoś innego na ławce. Niemniej co by się nie stało nie można pochopnie przedłużać kontraktu.

Garon_92

Garon_92

14 maja 2023 | 17:43

Oba - jestem tego samego zdania. Przedłużenie ewentualne dopiero w styczniu zwłaszcza że wielu trenerów ma kontrakty jeszcze tylko na przyszły sezon jak simeone. Teraz trzeba sprowadzić kilku nowych graczy bo kadra może i szeroka ale średnio z jakością


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich