Lukaku: Chciałbym zacząć we wtorek

13 maja 2023 | 23:38 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Romelu Lukaku nawiązał dziś do swojej najlepszej formy strzelając dublet przeciwko zespołowi Sassuolo. Po spotkaniu stanął przed mikrofonem Sky Sport Italia i podzielił się swoimi wrażeniami z meczu.

- Chciałbym zacząć we wtorek jak nikt inny. Ale Inter jest ważniejszy, kiedy trener mnie potrzebuje, to jestem do dyspozycji.

- Cieszę się ze zwycięstwa w tak ważnym spotkaniu, biorąc pod uwagę, że Sassuolo zawsze sprawia nam kłopoty na San Siro. Trener dał jasno do zrozumienia, że był to dla nas "punkt meczowy". Gramy dobrze i musimy utrzymać swoją dobrą dyspozycję.

- Mamy się dobrze, jasne, wszyscy wnoszą swój wkład, ale musimy cały czas to kontynuować. Nadal możemy wygrać dwa trofea. Mamy przed sobą trudne spotkanie we wtorek, ale gramy u siebie i będziemy na to gotowi.

14 maja 2023 | 10:01

Z jednej strony mając go na ławce można mieć nadzieję, na zmianę przebiegu spotkania, w którym nie idzie, z drugiej jak wychodzi w pierwszym składzie to gra dużo lepiej niż z ławki. Myślę, że powoli powinien być szykowany na finały sezonu od pierwszych minut i warto zacząć chyba od meczu z Milanem.

vlodek2532

vlodek2532

14 maja 2023 | 11:11

Kurcze po wczorajszym meczu wyłożył bym z czystej sumieniem te 40 mln na wykup Romelu.

14 maja 2023 | 13:53

5 spotkań, 5 goli, 3 asysty - brać i się nie targować.

smerf1600

smerf1600

14 maja 2023 | 16:47

Zasłużył w 200% na pierwszy skład. Za Conte grał wszystko od deski do deski i przeżył. Chłop pali się do gry, jest już naprawde w super formie, strzela, asystuje i ma w decydujących meczach grzać ławe i wchodzić na 15 minut za dziadka Dżeko?? Śmiem twierdzić, że z Lukaku w 1 składzie wygralibysmy wyżej z Milanem niż 2-0...

master

master

15 maja 2023 | 08:22

Smerf, a czy w meczach z Sassuolo i Lazio z atakiem Correa + Dżeko zdobylibyśmy 6 pkt? Nie wiem czy wiesz ale nie mamy zagwarantowanej gry w LM w przyszłym sezonie i teraz trzeba spijać śmietankę takiego a nie innego sezonu w wykonaniu Interu.
Rotacja atakiem Correa/Lukaku i Lautaro/Dżeko nie wzięła się z niczego i trzeba tak to dźwignąć. Inter jest w gazie i formie, cieszmy się z tego i wyciągnijmy z końcówki sezonu max - zobaczymy gdzie to nas zaprowadzi :)