Inzaghi: Wierzyłem w to od dnia losowania

16 maja 2023 | 23:53 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Stało się! Inter Mediolan awansował do finału Ligi Mistrzów! Po spotkaniu szkoleniowiec Nerazzurrich Simone Inzaghi stanął przed mikrofonami Sky Sport Italia i rozmawiał o dzisiejszym spotkaniu jak i finale Ligi Mistrzów.

- Jutro zdamy sobie sprawę z tego, co zrobiliśmy. To była długa i trudna podróż ze wspaniałymi zespołami, takimi jak Bayern czy Barcelona. Ale chłopcy wierzyli w to od pierwszego dnia. Mieliśmy też mecze półfinałowe Pucharu Włoch, ligę do wyprostowania i kontuzje, które nas ograniczały. Jutro wyznaczyłem dzień wolny, ponieważ od 1 kwietnia zawodnicy nie mieli dużo czasu na odpoczynek.

- To wielka satysfakcja osiągnąć wyznaczony cel z tak wielkim poświęceniem. Wierzyłem w to wszystko od dnia losowania. Wygrana w Lidze Mistrzów? To normalne, że w to wierzymy i zrobimy co w naszej mocy, żeby to osiągnąć. Jest wielka satysfakcja, bo wygraliśmy 4 derby w 4 miesiące. Wiedzieliśmy, ile wycierpieliśmy dla scudetto w zeszłym sezonie. A dziś chłopcy zagrali idealnie, zagrali w półfinale z agresją, zaangażowaniem i koncentracją. To dobrze się teraz tym cieszyć.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich