Gosens: Zasłużenie jesteśmy w finale

17 maja 2023 | 00:28 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Robin Gosens w meczu z Milanem wszedł z ławki i zaliczył udział w akcji bramkowej, która przypieczętowała awans Interu do finału. Po zakończeniu spotkania Niemiec udzielił wywiadu Inter TV.

- Trudno mi znaleźć odpowiednie słowa, to tak wielka rzecz, że wciąż staram się to przetrawić. Zrobiliśmy coś niesamowitego jako zespół, to marzenie każdego, aby dotrzeć do finału Ligi Mistrzów. Adrenalina wciąż jest bardzo wysoka i będzie tak przez całą noc. Będę miał trudności z zaśnięciem, ale to wszystko stało się naprawdę.

- To spełnienie marzeń, ciężko pracowaliśmy, aby się tu dostać, mieliśmy sezon, który nie był łatwy, ale jeśli spojrzymy wstecz na naszą podróż, jesteśmy tam zasłużenie. Zawsze w to wierzyliśmy, w szatni zawsze mówiliśmy sobie, że mamy silny skład, nie zawsze to pokazywaliśmy i przepraszamy, ale zawsze w to wierzyliśmy. Jestem bardzo dumny z tej drużyny. Przez cały sezon siłą była dla mnie grupa. Zawsze staliśmy przy sobie nawet w trudnych momentach, konfrontowaliśmy się ze sobą, nigdy się nie wycofując, byliśmy szczerzy i to zrobiło różnicę na dłuższą metę.

- Trudno mi teraz wybrać finalistę, obaj są silni i nie będzie to miało znaczenia. Ale zasłużenie jesteśmy w finale i jeśli dotarliśmy do tego miejsca, oznacza to, że możemy grać o zwycięstwo. Udamy się do Stambułu na ostatni etap.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich