Calhanoglu: To marzenie, aby tam być

17 maja 2023 | 00:46 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Aby awansować do finału Ligi Mistrzów, Inter musiał pokonać Milan, czyli były klub Hakana Calhanoglu. W dużej mierze za sprawą dobrej dyspozycji Turka udało się tego dokonać. W rozmowie ze Sport Mediaset pomocnik podkreślił, że awans do finału rozgrywanego w jego kraju wiele dla niego znaczy,

- Nie wiem, czy pamiętacie, ale dwa miesiące temu mówiłem o marzeniu, by tam być. Teraz jesteśmy w finale, u mnie (w Stambule - red.), to marzenie, aby tam być. Gratulacje dla sztabu, moich kolegów z drużyny i fanów, ale gratulacje również dla Milanu, który wykonał świetną robotę. Ten dzień wiele dla nas znaczył, jestem bardzo szczęśliwy.

- Odczucia po transferze do Interu? Dla mnie to było trudne z powodu tego, co wydarzyło się w zeszłym roku (scudetto Milanu - red.), ale to przeszłość. Mam dobre relacje z byłymi kolegami z drużyny, ale także z Massarą i Maldinim, darzymy się szacunkiem. To jest ważne. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, w Lidze Mistrzów zawsze pokazywaliśmy się z dobrej strony, ale w derbach nigdy nic nie wiadomo, bo mają historyczny ciężar. Jestem zrelaksowany i szczęśliwy, w środę zobaczymy, kto będzie naszym przeciwnikiem. Cieszę się, że jestem w finale.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

mroczny elf

mroczny elf

17 maja 2023 | 06:06

Brawo w końcu Ci się udało utrzeć nosa milanistą.

inter00

inter00

17 maja 2023 | 07:19

Jeszcze jeden mecz i zakończysz wendetę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich