INTER ZDOBYWCĄ PUCHARU WŁOCH!!!

24 maja 2023 | 21:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Zwycięstwo!!! Inter Mediolan kolejny sezon z Pucharem Włoch! Nerazzurri pokonali na Stadio Olimpico Fiorentine 2:1 po dwóch trafieniach niezawodnego Lautaro Martineza!

więcej informacji wkrótce

FIORENTINA (4-2-3-1): 1 Terracciano; 2 Dodo, 28 Martinez Quarta, 4 Milenkovic, 3 Biraghi; 34 Amrabat, 10 Castrovilli; 11 Ikoné, 5 Bonaventura, 22 Gonzalez; 9 Cabral.

Ławka: 31 Cerofolini, 51 Vannucchi, 7 Jovic, 8 Saponara, 15 Terzic, 16 Ranieri, 23 Venuti, 32 Duncan, 33 Sottil, 38 Mandragora, 42 Bianco, 72 Barak, 77 Brekalo, 98 Igor, 99 Kouamé.

Trener: Vincenzo Italiano.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 36 Darmian, 15 Acerbi, 95 Bastoni; 2 Dumfries, 23 Barella, 77 Brozovic, 20 Calhanoglu, 32 Dimarco; 9 Dzeko, 10 Lautaro.

Ławka: 21 Cordaz, 24 Onana, 5 Gagliardini, 6 De Vrij, 8 Gosens, 11 Correa, 12 Bellanova, 14 Asllani, 22 Mkhitaryan, 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 43 Akinsanmiro, 50 Stankovic, 90 Lukaku.

24 maja 2023 | 22:02

Rzucił tym razem i to całkiem odważnie :p Ale dobre meczycho!

brujo666

brujo666

24 maja 2023 | 22:32

Czekając na to kiedy wejdzie Gagliardini (edycja 2023.05.24 22:33 / brujo666)

Sebastian Miakinik

24 maja 2023 | 22:42

No i się doczekaliśmy. Palpitacja..

brujo666

brujo666

24 maja 2023 | 22:44

Brak słów do naszego trenera. Gość mecz za meczem nic nie gra. Z napoli totalna katastrofa a on ciągle go wpuszcza kosztem lepszych, przyszłościowych zawodników.

24 maja 2023 | 22:59

I cyk kolejne trofeum do gabloty. Czekam na kolejne :) Forza!

24 maja 2023 | 23:11

Bardzo dziękuję!wierzyłem do końca jak wsadzili nam bramkę w 3 minucie pomyślałem odrazu ci się źle zaczyna to się dobrze kończy! Lautaro kot mrrr
Kocham was wszystkich całusy i miłej nocy! Choć po takim meczu ciężko będzie zasnąć:p

FORZA INTER!!!

castillo20

castillo20

24 maja 2023 | 23:12

Super, gratulacje dla chłopaków, wiem, że należy się cieszyć, a nie osądzać zwycięzców, ale przyznam, że jestem zmieszany po tym meczu. Najsłabsi: Dzeko bezużyteczny i zmarnowana seta sam na sam. Darmian dzisiaj nas uratował, ale wcześniej kilka znaczących błędów w kryciu. Ogólnie obrona przeciętnie być może zabrakło wsparcia z pomocy ( tutaj wychodzi jak ważnym zawodnikiem dla równowagi i kontroli jest Miki ) Ale zdecydowanie najsłabszym ogniwem dzisiejszego meczu był dla mnie Inzaghi. Ma mega napastnika w zabójczej formie, a on mu daje tak naprawdę 20 minut ! 20 minut dla napastnika w bajecznej formie ! Był 30 na boisku, ale po wprowadzeniu Gagi i Correry ten czas się już nie liczy bo pomoc i jakakolwiek gra w środku przestała istnieć. W zamian 60 minut daje bezużytecznemu Dzeko, nie mam wątpliwości, że z Lukaku od początku ten mecz dawno byłby już zamknięty. Mam też za złe ściągnięcie Bastoniego, po którym obrona już całkiem była pogubiona.

24 maja 2023 | 23:19

Wygraliśmy i to się liczy analiza meczu i kto co robił to robota dla sztabu... przestańmy być na chwilę tak krytyczni (castillo2024) I cieszmy się wygraną!

bonjovi100

bonjovi100

castillo20 pomyśl zanim napiszesz takie bzdury. Widziałeś jak LM padł po 80 minutach gry?
Chciałbyś żeby finałowe 40 minut grał duet Correa - Dżeko (w razie dogrywki)?

Takie komentarze pokazują jak słabo fani są wyedukowani i myślą prostolinijnie. Fajnie, że pouczasz trenera który wygrał 3 Puchar, że nie zna się na swojej robocie. Śmiesznie się to czyta.

A co do meczu to super meczycho. Świetny mecz do oglądania i kilka setek zmarnowanych po obu stronach.
Brawo drużyna
Brawo Inzaghi
Jedziemy po triplette! (edycja 2023.05.24 23:19 / bonjovi100)

rafał bownik

24 maja 2023 | 23:31

Świetny mecz. Jeden z najfajniejszych finałów do oglądania dla kibica w ostatniej dekadzie. Kochane chłopaki! Po prostu jest tylko Inter. (Nawet gaga nie spierdolił wygranego meczu.)
Oddajmy też Violi sprawiedliwość - zagrali wielki mecz i niech im się wiedzie z Młotkami.

superofca

superofca

24 maja 2023 | 23:37

To prawda Viola pokazała, że jest blisko topu, życzę im wygranej z Młotami. Irrati też zasłużył na pochwałę bo chociaż mało kartek rozdał to dobrze prowadził spotkanie. Jeszcze dodam, że zwycięstwo po takim meczu lepiej smakuje niż jak rywal nie dojeżdża. Forza Inter! (edycja 2023.05.24 23:39 / superofca)

Maradon.

Maradon.

24 maja 2023 | 23:53

Niesamowite jak ten dziwny sezon może się cudownie skończyć, kolejne trofeum do gabloty, 12 porażek w lidze a mimo to pokazują jedność i przezwyciężają te ciężkie chwile. Ja w szoku, dumny jestem. Forza Inter

Lord Nord

Lord Nord

25 maja 2023 | 00:24

Piękna noc.
Forza Inter!!!
Ps. Lautaro oraz Hakan super, Lukaku po wejsciu klasa.
Brozo- krol srodka, asysta super!
Wszyscy przyzwoicie.
Na mknus, duzy: Dżeko- bezużyteczny oraz setka przestrzelona. Gaglia, nie wiem po co wszedl. Correa byl dzisiaj nieporadny, wk... mnie, ze wszedl i nie biegal, nie gonil na zapalrie płuc.
Potrzebujemy konkurencji na skrdydla, kogos dodatkowo do środka, dwoch obroncow na konkurencję oraz koniecznie zatrzymac Big Roma, Lautaro zas reszcie tj. emerytowi oraz pokrace podziękować.
Samir, już czas zexsceny zejść. Dzisiaj ok.
Pozdro Wszystkim, Forza Inter!!!

Inter88

Inter88

25 maja 2023 | 01:26

Brawo!!!! Kolejne ważne u prestiżowe trofeum do kolekcji. Mecz ciężki ale wiadomo to finał a Fiorentina postawiła bardzo trudne warunki. Teraz koncentracja na Atalantę i walka o Ligę Mistrzów.

smerf1600

smerf1600

25 maja 2023 | 03:37

Brawo, graty za kolejny puchar do gabloty ale pewnych wyborów personalnych naszego trenejro i przesłanek którymi się kieruje no po prostu ni hu nie nie jestem w stanie zrozumieć.

25 maja 2023 | 07:31

Brawo drużyna. Dobry mecz, jak większość ostatnio. Gratulacje dla piłkarzy i sztabu. Forza Inter Sempre. Dwa trofea już mamy teraz lecimy po ligę mistrzów

turbocygan

turbocygan

25 maja 2023 | 09:43

Lautaro wykazał się w tym meczu mega dojrzałością i sprytem. Mam nadzieję, że tak samo odpali się w LM :) graty & forza Inter

Lord Nord

Lord Nord

25 maja 2023 | 13:04

Do bonjovi100
Prosze pisz kulturalnie, nie obrażając. Mozna użyć, nie zgadzam się, itp...
To forum przyjaciół, miłośników Interu, braci spod czarno - niebieskiej flagi.
Lukaku po 80 minutach ostatnio zawalil bramę. Dżeko był bezużyteczny caly mecz. Tez mam nadzieję, że na finał CL wyjdzie w parze z Lautaro. Castillo ma dużo racji. Ja jestem zdania, ze duet Lautaro z Lukaku to jest najlepsza moc. Correa i Dżeko sa dwa trzy poziomy nizej. Niestety mamy 2 napastników na swiatowym poziomie. Ostatnio bronilem Dżeko, w tym meczu zawiódł. Pozdrawiam Wszystkich.

Ronaldo

Ronaldo

25 maja 2023 | 23:23

@mroczny elf Co niektórzy z Was mają do tego Handy? To już chyba na siłę szukanie dziury w całym. A może dla odmiany warto przypomnieć sobie dobre mecze i obronione karne? To nie tylko bramkarz, ale i też szatnia, a to jest szalenie ważne. A umiejętności moim zdaniem ma mimo wieku niebanalne.