Lukaku rozmawiał z Pochettino

5 czerwca 2023 | 17:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Romelu Lukaku ma być już po słowie z nowym trenerem Chelsea Londyn. Belg miał dać mu do zrozumienia, że jego intencją jest pozostanie w Mediolanie.

Gazetta dello Sport miała być pierwszą gazetą, która dowiedziała się o tym fakcie. Teraz tylko kwestia, czy oba kluby dogadają się ze sobą w kwestii charakteru tej operacji.

30-latek po finałowym meczu z Manchesterem City uda się na wakacje, po których wróci do Londynu. Mauricio Pochettino, czyli nowy trener The Blues, chciał skorzystać z belgijskiego napastnika w kolejnym sezonie, a nawet zbudować wokół niego cały zespół.

Lukaku nie chce jednak popełniać znowu tego samego błędu i liczyć na to, że tym razem jego przygoda z Chelsea wypali. Belg czuje się świetnie w Interze i chciałby kontynuować swoją przygodę z ekipą Nerazzurrich.

Chelsea najwyraźniej przyjęła już ten fakt do wiadomości i koncentruje się obecnie na sprowadzeniu nowego napastnika. Mowa tu głównie o Dusanie Vlahovicu z Juventusu Turyn.

Jak w takim razie może wyglądać transakcja? Mowa tu o ponownym wypożyczeniu na kolejny rok, ale tym razem Inter chciałby płacić mniej. W zeszłym roku Nerazzurri zapłacili Anglikom 8 milionów z bonusami, żeby Lukaku mógł przenieść się do Mediolanu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00

5 czerwca 2023 | 18:52

Jeśli Belg ma grać przez większość sezonu tak jak w końcówce tego, to wypożyczyłbym go nawet na tych samych warunkach.

KawaOpole

KawaOpole

5 czerwca 2023 | 19:10

Walnie dubleta w finale plus asysta dla Lautaro ,wygrywami z mieszkańcami i bierzemy go spowrotem

damianekk1985

damianekk1985

5 czerwca 2023 | 21:20

W obecnej formie również na tych samych warunkach bym się zgodził widać z powrotem nabrał pewności i przede wszystkim szybkości


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich