Calhanoglu: Tureccy fani będą mi kibicować

10 czerwca 2023 | 09:38 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Hakan Calhanoglu, tak jak Simone Inzaghi, wziął wczoraj udział w konferencji prasowej przed spotkaniem z Manchesterem City, na której mówił o zbliżającym się finale oraz o szacunku, jakim darzy Ilkaya Gundogana.

- Gra w Stambule jest dla mnie inna. Chcę cieszyć się chwilą, ponieważ nie wiem, czy to się jeszcze powtórzy. Damy z siebie wszystko. Dobrze znamy Gundogana, ale on gra dla Niemiec. Myślę, że fani będą mi kibicować. I dam z siebie wszystko. Jestem dumny, że mogę grać tutaj w moim kraju. Jestem pewien, że fani tutaj będą mnie wspierać. Mam nadzieję, że jako Turecki gracz uda mi się podnieść to trofeum, a może nawet zdobyć bramkę. Wiemy, że to nie będzie łatwe. City to bardzo silny zespół, ale możemy to zrobić.

- Nie rozmawiałem z Gundoganem, ale bardzo go podziwiam. On gra dla Niemiec, ja gram dla Turcji. To jego decyzja i ją szanuję. Ważne jest, aby w finale było dwóch Turków.

- Moi koledzy z drużyny zapytali mnie, jaka będzie atmosfera. To miasto z 16 milionami ludzi. Próbowałem wyjaśnić, jakie jest to miasto, z jaką atmosferą.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 10 czerwca 2023 | 09:39   

Hakana chyba mocno kłuje to, że Gundogan gra dla Niemiec

Granit Xhaka

Granit Xhaka 10 czerwca 2023 | 10:09   

Bo Gundogan to zdrajca

shakurspeare

shakurspeare 10 czerwca 2023 | 11:20   

Wybrał Turcję bo był za słaby na Niemcy. Jego brat jest przecież Niemcem.

SeaVent

SeaVent 10 czerwca 2023 | 15:11   

Sam mam podwójne obywatelstwo i chociaż piłkarsko niemcy są wyżej gdybym miał wybierać wybrał bym Polskę...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich