Gala partnerów Interu w Stambule

10 czerwca 2023 | 12:56 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna3 min. czytania

W dzień poprzedzający finał Ligi Mistrzów kierownictwo klubu wykorzystało ten wyjątkowy moment, żeby zorganizować galę. Nie zabrakło na niej wielu ważnych osobowości i ludzi związanych z Interem.

Cały rok, ramię w ramię, podróżując z drużyną Nerazzurrich w trakcie tego długiego sezonu. Partnerzy klubu jak zawsze nie zawiedli i ponownie, w piątkowy wieczór, przybyli do Stambułu, żeby po raz kolejny okazać swoje wsparcie.

Prywatny czarter, zorganizowany przez oficjalnego klubowego dostawcę Gattioni, zebrał rodzinę partnerów i sprowadził wszystkich do miasta, w którym zespół Simone Inzaghiego rozegra jeden z najważniejszych meczów w historii klubu.

Niezwykle ekskluzywne wydarzenie i kulminacyjny moment z uroczystą kolacją odbył się w Mandarin Oriental Istambul. To właśnie tam wszyscy goście, w towarzystwie legend, które napisały sportową historię Interu, zebrali się wspólnie pod czarno-niebieskim sztandarem. Kierownictwo klubu nie omieszkało podziękować wszystkim swoim partnerom za to nieustanne i nieocenione wsparcie.

Oto wypowiedzi kilku wybranych osób z kierownictwa:

- Dziękuję partnerom, byłym piłkarzom i przyjaciołom, którzy towarzyszyli nam w tej podróży. To ekscytujący moment dla całego klubu, podróż, która zaczęła się siedem lat temu, dzięki której będziemy mogli przeżyć ten historyczny dzień. Wiele osób będzie nas oglądać, wszyscy nasi fani będą nas obserwować, którzy kontynuują okazywanie swojej nieprawdopodobnej pasji, nawet jutro przez całą drogę z San Siro do Stambułu - Alessandro Antonello, CEO

- Wszyscy jesteśmy niezwykle dumni. Nie jesteśmy tu przypadkowo, ponieważ ciężko na to pracowaliśmy przez długi czas. Jesteśmy tutaj, ponieważ na to zasługujemy, to silne uczucie i bardzo wzruszający moment. Z każdą minutą robimy się coraz bardziej niecierpliwi, żeby dać z siebie wszystko i zakończyć tę podróż sukcesem. Dziękuję wszystkim Wam, sponsorom, którzy wspierają nas wraz z naszymi fanami. Będziemy musieli stanąć po stronie naszych chłopaków, których wkład w ten sukces jest kluczowy. Forza Inter. - Giuseppe Marotta, dyrektor generalny

- Pierwszy aplauz dzisiejszego wieczoru należy się wszystkim tym, którzy umożliwili zorganizowanie tego wieczoru w tym niezwykłym miejscu. Rodzina Interu cały czas rośnie, a nasi partnerzy podążają za nami krok w krok w tym fantastycznym roku, który dał nam prawdziwą, europejską jazdę. Zawsze chcemy dostarczać wyjątkowych przeżyć naszym partnerym i ta przygoda zostanie w sercach tych, którzy są z nami. Jutro w strefie kibica pojawi się około 20 tysięcy Interistów, którzy pomalują Stambuł na czarno-niebiesko, a kibice tureccy również będą po naszej stronie. Atmosfera jest wyjątkowa i już teraz przed meczem można wyczuć pasję wszystkich. Jesteśmy w finale Ligi Mistrzów, cieszmy się tą chwilą, a jutro wszyscy bądźmy gotowi wspierać naszych chłopaków. - Luca Danovaro, główny urzędnich skarbowy

 

Goście na gali w Stambule

 

Tańce na gali w Stambule

 

Wczoraj wszyscy związani z klubem mogli świętować i celebrować ten niesamowity finał. Wszyscy z wyjątkiem piłkarzy, którzy do ostatniego momentu ciężko trenują, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Oby ich starania spowodowały, że dzisiaj i oni będą mogli świętować wraz z resztą Nerazzurrich.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich