Inter zaoferuje swoich zawodników za Bellanove

24 czerwca 2023 | 08:37 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Inter Mediolan wciąż jest zainteresowany pozyskaniem Raoula Bellanovy. Nerazzurri chcą wykorzystać karty swoich młodych zawodników, aby definitywnie pozyskać 23-letniego wahadłowego.

Jak informuje SportItalia, Inter nie chce wydawać 7 milionów na włoskiego wahadłowego, ale nie zamyka się na dalszą współpracę. Bellanova jest obiektem zainteresowania zespołu Torino, które złożyło już zadowalającą ofertę dla Cagliari. Nerazzurri jednak widzą swoją szansę, jeśli zaoferują dwóch swoich młodych zawodników. Inter ma bowiem nadzieję, że transakcja wymienna z udziałem Martina Satriano oraz Luciena Agoume pozwoli Nerazzurrim zadowolić zespół Cagliari na tyle, że  wybierze ich ofertę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

oster

oster

24 czerwca 2023 | 08:54

Dać dwóch lepszy za jednego gorszego to nawet Morawiecki by tak nie wymyślił, Bellanova nie miał nawet jednego udanego: dryblingu, strzału, dośrodkowania, no przez cały sezon nic nie zrobił co by pomogło chociaż przy jednej bramce , to Cagliari powinno nam dopłacić żeby on u nas został taka jest prawda...

guskap

guskap

24 czerwca 2023 | 09:13

Nie no, ludzie. Satriano za Bellanovę? To już nie ma sensu ta transakcja, a jeszcze jak Agoume chcą dorzucić do tego to kompletny bezsens.

Garon_92

Garon_92

24 czerwca 2023 | 09:24

Bezsensowna wymiana, agueme liczyłem że coś z niego będzie ale widzę że we Francji ławka więc raczej trzeba się pozbyć

vlodek2532

vlodek2532

24 czerwca 2023 | 10:03

Augome nie może się przebić w średniaku we Francji. Bellanova zaliczył sezon w serie a i łapie minuty w Interze. Co do tego, że nic nie zrobił to jednak miał asystę przy samobójczej bramce w meczu Sassuolo.

Moim zdaniem warto byłoby go wykupić i dać na wypożyczenie do klubu w którym będzie grał ale nas na to teraz nie stać. Gość ma potrzebne cechy do bycia wahadłowym - szybkość i wytrzymałość. Brakuje ostatniego podania ale żeby te robić trzeba mieć minuty. Umówmy się wahadłowy to nie regista - on nie musi mieć boiskowego IQ na poziomie Brozo czy Barelli co dobitnie pokazuje Dumfries. To jest cechą która odróżnia światowy top jak Hakimi (on dodatkowo jest jeszcze bardzo dobrze wyszkolony technicznie) od dobrych wahadłowych na solidnym, światowym poziomie.

Widząc jaka bieda panuje na świecie na tej pozycji ten Bellanova nie koniecznie jest taki zły jako ławka.

Augome bez szans powąchania u nas murawy - za duża konkurencja. Satriano bym nie oferował jeszcze - co prawda miał gorszy sezon ale on może się jeszcze ogarnąć.

W ostatnim zdaniu jest błąd. Po co mamy zadowalać Granatę, skoro Raoul jest zawodnikiem Cagilari? (edycja 2023.06.24 10:08 / vlodek2532)

inter00

inter00

24 czerwca 2023 | 10:23

@vlodek2532 - już poprawione, ale dzięki za czujność :)

Ippon

Ippon

24 czerwca 2023 | 10:30

Agoume zaczął siedzieć na ławce jak troyes nie miało szans na awans. A satriano z biegiem czasu przestał grać. Tych młodzików obecnie jest za dużo( graczy poza klubem. Ocenić kto może się przydać) a resztę po sprzedawać.

Satriano, agoume, zinho, oristanio, stanković, Fabian, esposito, radu, lazaro, pirola( raczej sprzedany), sensi, franco Carboni, brazao.
Z tego sezonu dochodzi zapewne iliev, akinsanmiro, fontanarossa, zanotti . Valentino ma na tyle talentu że może zostać i dostawać już konkretne minuty.
16 graczy. 2 miesiące mercato. Średnio 4dni na piłkarza. Sporo pracy czeka naszych.( Mulattieri,miałeś, i pewnie o kimś zapomniałem).

el_loco

el_loco

24 czerwca 2023 | 16:54

Osobiście uważam, że Bellanova to perspektywiczny zawodnik. Aczkolwiek w oddawać dwóch zawodników, których zsumowana wartość zdecydowanie przekracza 7 mln to troszkę przesada. Jakoś nie wierzę w tą plotkę

Oba

Oba

25 czerwca 2023 | 17:12

Ma potencjal, żeby robić liczby. Trzeba tylko odpowiednio go prowadzić. Widać że Inzaghi w końcówce sezonu mu zaufał trochę bardziej i pewnie sam optuję za tym, żeby mieć go do dyspozycji


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich