Kolejne transfery młodych zawodników

20 lipca 2023 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W trakcie starań o nowego napastnika Inter aktywnie działa również w sprawie transferów młodych oraz drugoplanowych zawodników. Sporo piłkarzy nie ma wielkich szans na grę w pierwszym zespole i należy znaleźć im odpowiednie kluby do dalszego rozwoju.

Tak wygląda lista potwierdzonych transferów z ostatnich dni:

Darian Males - szwajcarski napastnik wydawał się na tyle utalentowanym piłkarzem, że Inter będzie starał się trzymać go w swoich szeregach. Dyrektorzy Nerazzurrich postanowili jednak inaczej. 22-letni zawodnik przeniósł się do Young Boys na zasadzie transferu definitywnego. Szwajcarzy zapłacili 2 miliony euro za młodego napastnika.

Niccolo Squizzato - 21-letni obrońca również bezpowrotnie opuści Mediolan. Włoch będzie teraz występował w zespole Pescary. Kwota tego transferu nie jest jednak znana.

Valentin Carboni - kolejny istotny zawodnik, który ma być przyszłością Interu. Argentyńczyk nie będzie miał jednak możliwości występów w zespole Inzaghiego w tym sezonie i przeniesie się na wypożyczenie, żeby otrzymać więcej minut na boisku. Przez najbliższy rok będzie on reprezentował barwy Monzy.

Martin Satriano - potrzeba napastników w zespole Inzaghiego, ale Urugwajczyk nie przekonał do siebie na tyle, żeby dać mu szansę w nadchodzącym sezonie. 22-latek został wypożyczony do francuskiego Stade Brestois 29 na okres jednego roku.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92

20 lipca 2023 | 08:08

Mam nadzieję że nie będziemy żałować sprzedaży dariana malesa bo z sezonu na sezon miał coraz lepsze statystyki w Szwajcarii. Carboni chyba na dwa lata został wypożyczony a nie na rok?

Marek Sudoł

Marek Sudoł

20 lipca 2023 | 08:18

Nope, jest info, że na rok :)

hawk247

hawk247

20 lipca 2023 | 14:36

2 miliony za Malesa to trochę mało… myślałem że po udanym poprzednim sezonie z 5 baniek co najmniej się uda…


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich