Atletico gotowe obniżyć cenę za Morate
Alvaro Morata jest wysoko na liście życzeń Interu Mediolan, jednak kwota, jaką chciało Atletico sprawiła, że Nerazzurri nie mogli sobie pozwolić na transfer Hiszpana. Teraz jednak może się to zmienić, ponieważ klub z Madrytu gotowy jest zejść z ceny za swojego zawodnika.
Corriere dello Sport informuje, że kwota 21 milionów euro była zbyt wygórowana dla klubów zainteresowanych 30-latkiem. Atletico chce pozbyć się Hiszpana, ponieważ ma nadzieję na zarobek przed wygaśnięciem kontraktu napastnika. Według ostatnich informacji hiszpański zespół byłby skłonny przyjąć ofertę rzędu 16-17 milionów euro, co jest kwotą zbliżoną do oferty Nerazzurrich, którzy zaoferowali 15 milionów euro za kartę Moraty.
Źródło: sempreinter.com
Wisnia_pl
23 lipca 2023 | 12:35
Jeśli Correa by odchodził do Arabów to Morata za 15 mln był by super. Doświadczenie w serie A ma duże, ale nie jako numer jeden do gry za Lukaku.
Garon_92
23 lipca 2023 | 12:45
Na 3napastnika opcja dobra. Pożyteczny gracz dla zespołu pokazywał to w każdym klubie w którym grał no oprócz Chelsea ale to specyficzne środowisko.
oster
23 lipca 2023 | 13:04
Gościa wręcz wurzucili z wielu klubów bo się nie nadawał do gry i nagle po trzydziestce nauczy się trafiać do bramki??? Precz z tym odrzutem!!!
szpula
23 lipca 2023 | 13:33
oster masz 100% racji-myśle,że gość ma szanse być wiekszym niewypałem niż correa i bedzie podobnym ulubieńcem kibiców jak gaga....
Morfo
23 lipca 2023 | 13:34
Od bramek to mamy Lautaro po prostu trzeba kogoś kto będzie ostro pracował na Naszego nowego kapitana i Morata moim zdaniem do tego się nadaje
oster
23 lipca 2023 | 15:59
Morfo kogo mamy od bramek??? Haha chyba cię trzyma jeszcze po sobocie
hawk247
23 lipca 2023 | 17:49
Facet strzelił prawie 200 goli w karierze, ma duże doświadczenie. 10 mln byłoby idealne by go dać na rezerwy, ale 15 też ujdzie jeśli dostaniemy jakiś sensowny hajs z Correi
Reklama