Benfica wygrała wyścig o Trubina (akt.)

7 sierpnia 2023 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wiele wskazuje na to, że Interowi nie uda się przekonać Szachtara do zmniejszenia wymagań finansowych za Anatoliya Trubina. Ukraińcy przyjęli już ofertę Benfiki i naciskają na bramkarza, aby ten zgodził się na transfer.

Nerazzurri widzieli w 22-latku idealną opcję na rezerwowego bramkarza. Wysoka kwota, którą ustalił Szachtar, mimo kończącego się za rok kontraktu, skutecznie ostudziła poczynania dyrektorów Interu. W takiej sytuacji przyjęli oni inną strategię i zamierzali poczekać na koniec sezonu, aby przejąć zawodnika za darmo.

Wszystko jednak pokrzyżowała Benfica, która miała zaproponować kwotę zbliżoną do wymagań Szachtara, czyli 20 milionów euro. Ukraiński klub był zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale sam zainteresowany domagał się transferu do Mediolanu. Zespół z Doniecka głośno skrytykował Trubina i po kilku dniach od scysji sytuacja ma być opanowana, a w tym tygodniu mają pojawić się konkrety dotyczące transakcji.

Aktualizacja

Fabrizio Romano poinformował, że Trubin przeniesie się do Benfiki. Transfer będzie kosztował 10 mln euro plus milion euro w bonusach. Szachtar będzie miał też 40 procent zysku z przyszłej sprzedaży.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Matt1

Matt1

7 sierpnia 2023 | 08:07

No i klops. Trubin i Bento odpadli. Obaj mają potencjał by stać się dobrymi bramkarzami. Fajnie, że zakontraktowaliśmy doświadczonego Sommera, ale martwi mnie ta obsada bramki. Nie mamy wysokiego bramkarza w odwodzie.

Garon_92

Garon_92

7 sierpnia 2023 | 08:15

20 mln brzmi już lepiej, a z tym bento to co, kupił go już ktoś? Może wrócimy do tematu grabary jego cena to nieco ponad 10

Lord Nord

Lord Nord

7 sierpnia 2023 | 08:37

Dla nas koszt 20 mln minimum a do Benfikio juz za 10 lub 11. Zelazny uklad za rok chyba zardzewial szybciutko.
Brać Dragowskiego, bez jaj.
Ostatnio gdzie nie pojdziemy cena x2, walka i klops.
Zaczęło sie ladnie a teraz to maceratto to bol d.
Atak na ta chwilę to tragedia, mamy 2 napastników.
Correa to... hmmm blokada miejsca i lawki.

Oba

Oba

7 sierpnia 2023 | 08:50

@Lord bo Benfica podobno daje jeszcze 40% od przyszłej sprzedaży, a jak wiadomo oni potrafią sprzedawać piłkarzy za wygórowane kwoty, więc Szachtar to urządza. Niemniej szkoda że ostatecznie nie trafi do nas bo to materiał na topowego bramkarza.

MAV

MAV

7 sierpnia 2023 | 10:10

@Lord od początku jak tylko pojawia się informacja o mozliwym trannsferze Onany to mówiłem że Drągowski powinien przyjść. Zna ligę, warunki fizyczne ma dobre, jego gra nogami tez nie wyglada najgorzej i jest tani.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich