Transfer Samardzica nie dojdzie do skutku

16 sierpnia 2023 | 13:26 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wielu piłkarskich ekspertów, takich jak Fabrizio Romano czy Matteo Moretto, jest zgodnych w sprawie Lazara Samardzica. Negocjacje z Interem zostały przerwane i serbski pomocnik nie dołączy do drużyny Simone Inzaghiego.

Co spowodowało taki, a nie inny obrót spraw? Okazuje się, że agenci piłkarza toczyli spór o swoje prowizje. Ojciec zawodnika Mladen był przekonany, że drugi z przedstawicieli Rafael Pimenta nie miał upoważnienia do negocjowania warunków w imieniu syna.

To doprowadziło do potrzeby negocjacji nowych warunków finansowych. Na to Inter stanowczo nie chciał się zgodzić, ponieważ wszystko było już uzgodnione po rozmowach z Samardziciem oraz Rafaelem Pimentą. Mladen do samego końca próbował wymusić na Nerazzurrich zmianę decyzji, ale do tego nie doszło. Mediolański klub miał dość przeciągania liny i zakończył rozmowy z obozem piłkarza. Ten ma w najbliższym czasie dołączyć do ekipy Udinese.

W takiej sytuacji poszukiwany będzie nowy klub, który zechce wypożyczyć Giovannego Fabbiana. Dodatkowo Stefano Sensi ma otrzymać szansę pozostania w Mediolanie jako szósty zawodnik do formacji pomocy. Dzięki temu, Inter będzie miał około 30 milionów euro do zainwestowania, najprawdopodobniej w nowego obrońcę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 9

Garon_92

Garon_92

16 sierpnia 2023 | 13:33

Podobno ostatecznie otoczenie piłkarza było skłonne podpisać kontrakt widząc że nic nie ugrają ale Inter miał dość i pokazał im drzwi. Może i dobrze teraz liczę na jednak coś więcej niż arnautovic skoro mamy zaoszczędzone trochę grosza. Tomiyasu odpada bo timber kontuzja i Arsenal go nie puści, demiral poszedł do Arabii zostaje chalobah albo jakiś wynalazek. Do ataku może jednak ten beto... Sam nie wiem mizernie to wyglada

Marek Sudoł

Marek Sudoł

16 sierpnia 2023 | 13:39

Wypchnąć Correę i wziąć Dybalę + jakiś solidny defensor, to byłoby moje marzenie...

Lord Nord

Lord Nord

16 sierpnia 2023 | 13:53

Super, skoro teraz takie problemy to później...
Srakaka 2 itp...
Wypchnąć Correa zakontraktowac Sancheza i 30 baniek na obrońcę z jajami bo teraz bez Acerbiego to dzieci we mgle. Forza Inter!!!

castillo20

castillo20

16 sierpnia 2023 | 14:51

Bardzo dobrze się stało, jeszcze wyjdzie nam na dobre. Śmierdzić niech sobie teraz siedzi w swoim udine i przemysli sprawy przez rok

KawaOpole

KawaOpole

16 sierpnia 2023 | 16:14

Gra dla knteru to powinien być zaszczyt a nie kombinowanie jak lon pod górkę, jak mu ojciec karierę zjebie jego problem .
Zobaczcie większość która odeszła z Interu poradziła sobie .
* Lukaku - to inny przypadek od ma mentalność przedszkolaka *

Lambert

Lambert

16 sierpnia 2023 | 18:24

Skoro Fabbian miał być osobną transakcją to czemu jednak nie pójdzie do Udine?

inter00

inter00

16 sierpnia 2023 | 20:00

Jeśli odstawiał takie cyrki już teraz, to może i lepiej, że temat upadł. A w Sensiego wierzę, że będąc szóstym pomocnikiem nie połamie się zbyt szybko.

INZAGHIBALL

INZAGHIBALL

16 sierpnia 2023 | 21:20

Pewnie jak usłyszal ,ze sciagamy Arnautrovica od razu podjal decyzje by nie podpisywac kontaktu.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

16 sierpnia 2023 | 21:25

@Lambert Fabbian miał być sprzedany z możliwością wykupu, a tak bardziej opłaca się go wypożyczyć


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich