Fabrizio Romano o sytuacji Pavarda

27 sierpnia 2023 | 13:21 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Kibice Nerazzurrich wciąż czekają na zielone światło Bayernu ws. transferu Benjamina Pavarda. Jak wynika z informacji ekspertów od rynku transferowego, Francuz nie ma już zamiaru grać w Bayernie i chce jak najszybciej dołączyć do mediolańskiego zespołu.

Fabrizio Romano informuje, że 27-latek nie znalazł się w kadrze niemieckiej drużyny na mecz przeciwko Augsburgowi. Francuz opuścił aż 3 treningi w tym tygodniu, a za kulisami mówi się, że chce w ten sposób wymusić transfer na władzach Bayernu. Klub z Monachium wciąż nie dał zielonego światła, jednak transfer wydaje się kwestią czasu. Zwłaszcza, że na ten moment nie ma żadnych szans, aby Pavard podpisał nową umowę z niemieckim zespołem.

Źródło: fabrizio romano

Polecane newsy

Komentarze: 7

Larry

Larry

27 sierpnia 2023 | 15:13

Powtórzę setny raz: dla mnie topowy piłkarz grający w Bayernie (i PSG) to piłkarz bez ambicji. Pavard okrzepł i wchodzi w złoty wiek dla piłkarza - dawaj do nas chłopie!

Garon_92

Garon_92

27 sierpnia 2023 | 16:20

W Bayernie bez ambicji? Śmiałe stwierdzenie. Myślę że go puszcza w poniedziałek

Larry

Larry

27 sierpnia 2023 | 16:34

No odwaga związana z grą tam polega co najwyżej na tym, że jak mistrzostwa nie zdobędziesz, to (słusznie) zostaniesz okrzyknięty ciamajdą dziesięciolecia

acmilanowek

acmilanowek

27 sierpnia 2023 | 16:38

Larry bo ty widzisz tylko 3 ligi jako fan Interu , fani klubow z PL widza tylko 2 ligi i to zaweza ich obraz widzenia.
Diwie sie tobie, w koncu Serie A nie jest taka potega zeby uwazac Bundeslige za slaba lige.

inter00

inter00

27 sierpnia 2023 | 18:01

A ja się zgadzam z Larrym. Idąc do PSG czy Bayernu wygranie mistrzostwa i pucharu ligi jest praktycznie obowiązkiem. Oba te zespołu są bezwzględnie najmocniejsze i najbogatsze, co powoduje, że oba te zespoły powinny seryjnie wygrywać mistrzostwa (przynajmniej na papierze). Dla mnie mistrzostwo Niemiec czy Francji wygrane przez Bayern lub PSG znaczy mniej, niż mistrzostwo Serie A, Premier League czy La Liga, gdzie konkurencja jest znacznie większa, zwłaszcza w Anglii. Decyzją zawodnika jest, czy chce wybrać zespół taki jak Bayern lub PSG, gdzie powinien seryjnie zgarniać trofea na krajowym podwórku, czy przenieść się do Hiszpanii, Anglii czy Włoch, gdzie konkurencja jest znacznie większa. Piłkarz chcący wyzwania lub mający potrzebę rywalizacji i udowodnienia czegoś powinien wybrać drugą opcję.

martins2000

martins2000

27 sierpnia 2023 | 18:09

Nie będzie zmiennika Pavarda w Bayernie to nie ma szans ,Francuz zostanie na kolejny sezon, najnowsza wiadomość z godzimy 17!Od samego szwaba Tuchela

inter00

inter00

27 sierpnia 2023 | 18:18

@martins2000 - i co Tuchel zrobi? Siłą go zaciągnie do gry w meczach? Pavard jasno zadeklarował, że chce trafić do Interu i nie chce już dłużej grać w Bayernie. Plus jeśli nawet na siłę chcieli by go zatrzymać, to szwaby nie pozwolą sobie na to, żeby stracić ponad 30 milionów na zawodniku, który za rok i tak odejdzie za darmo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich