Inzaghi: Zagraliśmy dwa świetne mecze

29 sierpnia 2023 | 01:42 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Drugi mecz, drugie zwycięstwo Interu w tym sezonie. Simone Inzaghi na starcie sezonu może być zadowolony, czemu dał wyraz na konferencji prasowej po meczu z Cagliari (2:0).

- Zagraliśmy dwa świetne mecze. Poprosiłem chłopaków, aby właściwie podeszli do meczu, graliśmy przeciwko beniaminkowi, na stadionie, który cię ciągnie, ale zagraliśmy dobrze i strzeliliśmy dwa gole. Daliśmy sobie radę bez zbytniego cierpienia. Jestem zadowolony z tego, jak gracze pracują na co dzień.

- Thuram i Dzeko są w różnym wieku, Dzeko spędził z nami dwa niezwykłe lata. Dziś wieczorem pochwaliłem Thurama, rozegrał świetny mecz. Jest tu od 40 dni, ale wydaje się, że gra z nami dłużej. Jednak o ile mi wiadomo, nadal ważniejsze są wyniki zespołu.

- Zagraliśmy dwa mecze, które nie były łatwe, to były dwa mocne zespoły. Zespół był dobry, dobrze się przygotował, zmiennicy też dobrze się spisali. Musimy to kontynuować, przed przerwą na reprezentację mamy wymagający mecz z Fiorentiną.

- Rywalizacja z Ranierim? Pochwaliłem go, jego kariera mówi sama za siebie. W trakcie meczu kilka razy zmieniał formację, aby wpłynąć na przebieg spotkania. W zeszłym roku zrobił coś specjalnego i wprowadził Cagliari do Serie A.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92

29 sierpnia 2023 | 08:37

Świetne to może za dużo powiedziane bo Monza dostała za dużo swobody i tylko świetne interwencje hakana i Stefana uratowały przed strata gola, ale jest widoczny progres w mentalności drużyny. Widać pewność co do tego że jak tylko we właściwym momencie wrzuca wyzszy bieg to słabsze drużyny nie mają czego szukać. Cagliarii optycznie w drugiej połowie robiło szum ale prawda jest taka że nie wynikało z tego nic, kapitalna obrona sommera na koniec. Ogólnie wygrane po mistrzowsku bez nerwowki jaka była w zeszłym sezonie przy podobny wynikach. Z Fiorentina mam nadzieję że noga na gazie będzie mocniej położona

castillo20

castillo20

29 sierpnia 2023 | 16:26

Myślę, że grali na tyle ile wymagał tego przeciwnik, a wiadomo, że potencjał jest o wiele większy o czym się przekonamy w trudniejszych meczach


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich