Borja Valero: Thuram dobrze się rozwija

4 września 2023 | 16:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Były pomocnik Interu - Borja Valero skomentował zwycięstwo Interu przeciwko Fiorentinie prowadzonej przez Vincenzo Italiano.

Borja Valero wypowiedział się na temat meczu pomiędzy Interem a Fiorentiną, dwiema jego byłymi drużynami. Skupił się na przekonującym zwycięstwie Nerazzurrich: - Drużyna Interu zdobyła to zwycięstwo przed przerwą i może spokojnie trenować także przed tak ważnym meczem jak derby, który wiemy, jak bardzo jest ważny dla kibiców, choć nie jest od razu decydujący. Porażka w finale Ligi Mistrzów dała tej drużynie ważną świadomość, pomogła im rosnąć i dojrzewać.

- Thuram z pewnością potrzebował czasu na adaptację, ale dobrze się wpasował, dzisiaj gol i asysta, a także wywalczył rzut karny, rozwija się w najlepszy możliwy sposób. Miał wiele okazji i mógł być bardziej bezwzględny, aby zdobyć więcej pewności siebie, ale dobrze się poruszał, także w kontrataku, będzie ważny w trakcie sezonu Interu - słowa byłego pomocnika na temat francuskiego napastnika. Mówiąc o golu Lautaro, były piłkarz dodał: - Atakowanie pierwszego słupka przez napastnika to najważniejsza rzecz. W końcu większość dośrodkowań ląduje przy pierwszym słupku, a jeśli dobrze atakujesz pierwszy słupek, robisz różnicę.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich