Cassano: Inter spuścił dwa mistrzostwa w kiblu

6 września 2023 | 10:21 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Antonio Cassano po raz kolejny wypowiedział się na temat Interu Mediolan w Bobo TV. Włoch stwierdził, że Simone Inzaghi nie daje nic zespołowi oraz zespół znacząco osłabił się pod względem kadrowym.

- Dobry start mnie nie dziwi. Inter gra solidną i cyniczną piłkę. Nie ryzykują również zbytnio z tyłu. Jestem zły, ponieważ poprzednie dwa tytuły mistrzowskie zostały spuszczone w kiblu. Inter był najsilniejszą drużyną w ostatnich dwóch sezonach. Dzisiaj są absolutnym faworytem pod względem statusu. Muszą zdobyć tytuł bez żadnych wątpliwości i zastrzeżeń.

- Jednak w tym roku są słabsi niż przez ostatnie dwa lata. Stracili Perisicia, Brozovicia, Handanovicia, Onane i innych. Inzaghi nie oferuje nic dodatkowego, ale w przeszłości dawał jeszcze mniej. Po przerwie międzynarodowej rozegrane zostaną derby. Zobaczymy, co się stanie.

- Chcę zobaczyć, jak Dimarco gra tak, jak w Serie A, na poziomie międzynarodowym w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat. Dzisiaj nie uważam go za jednego z najlepszych. Przed nim umieszczam Lucasa Hernandeza, Theo, Alphonso Daviesa i Alejandro Balde. a i tak wymieniam tylko kilka nazwisk.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 10

Drakon

Drakon

6 września 2023 | 12:50

Spuszczone w kiblu to powinny być medialne wysrywy tego klauna. O ile lubiłem go jako piłkarza, tak za każdym razem gdy widzę jego wywiady to mam nieodpartą ochotę pomodlić się nad ołtarzem wielkiej muszli :)

Vancore

Vancore

6 września 2023 | 17:00

Co za tuman pierdolony gdzie sa te jego pazie w pilce miedzynarodowej bo dimarco to chyba przed chwila gral final LM i zostal wybrany do 11 sezonu uefa...

pasek_9

pasek_9

6 września 2023 | 20:16

Te nazwiska co wymienił to co to za jedni ?

MAV

MAV

6 września 2023 | 20:24

Hmmm coś w tym jest. Jakby nie patrzeć to na własne życzenie przegraliśmy tytuł na rzecz Milanu, co do tytułu dla Napoli to można polemizować.
Czy Inzaghi daje coś zespołowi wiadomo zdania będą podzielone.

Garon_92

Garon_92

6 września 2023 | 20:25

Każdego z wymienionych di Marco zjada. Theo?! XD to jeździec bez głowy, bazujący na wyjściu w wolne pole. W pojedynkach jeden na jeden ginie jeśli nie może wygrać szybkością. Balde? No żarty chłopak w Barcelonie zagrał parę meczy. Ogólnie uważam że cytowanie tego panaa taki sam sens jak Tomaszewskiego czy Hajto

Ruben Sosa

Ruben Sosa

6 września 2023 | 21:51

Wszędzie musi być jakiś Tomaszewski lub jakiś inny Hajto. Żenua.

mroczny elf

mroczny elf

7 września 2023 | 14:08

Dobrze chłopak prawi, 12 porażek i 3 miejsce coś to grzmi. A poprzedni seseon ile tam było 1 punkt za Milanem?

Lord Nord

Lord Nord

7 września 2023 | 15:21

Inter jest klubem w pierwszej 10 na świecie.
4 puchary i final Ligii Mistrzow.
Faktycznie nic. Co za de...
Ps. A Dimarco chcą kluby z topu w Europie, no chyba nie czytali tego buca. Ja tez steacilem minutę życia.
Bezpowrotnie

Ronaldo

Ronaldo

10 września 2023 | 00:42

Ten znowu jedzie po Interze...

superofca

superofca

10 września 2023 | 05:22

Ja się pytam w ile razy Cassano spuszczał wodę kiedy własną karierę wysrał. Najlepiej jakby już zamknął morde ten fałszywy kibic.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich