Raport o kontuzjowanych zawodnikach

21 września 2023 | 09:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Na wczorajszym meczu Ligi Mistrzów zabrakło trzech piłkarzy Interu, którzy normalnie są do dyspozycji Simone Inzaghiego w spotkaniach ligowych. Warto przyjrzeć się ich obecnej kondycji, na podstawie raportu Sky Sport Italia.

Chwilę przed spotkaniem z Realem Sociedad wypadła kluczowa postać ze środka pola, czyli Hakan Calhanoglu. Turek nabawił się kontuzji mięśniowej, ale wczorajsze testy wykazały, iż problem nie jest poważny. Zawodnik będzie mógł wrócić do normalnych treningów z drużyną już w ten weekend.

Nie inaczej jest z Juanem Cuadrado. Piłkarz powrócił ze zgrupowania kadry Kolumbii z zapaleniem ścięgien w nodze. Problem został jednak szybko zażegnany i mogliśmy zobaczyć zawodnika na ławce już w spotkaniu z Milanem. Trenerzy doszli jednak do wniosku, że zapalenie nie ustąpiło całkowicie, a Kolumbijczyk nie poleciał z zespołem do San Sebastian, żeby w tygodniu trenować indywidualnie i ostatecznie pozbyć się kłopotu.

Trzecim brakującym piłkarzem był Stefano Sensi, choć wiązało się to z tym, iż nie jest on na liście zawodników zgłoszonych do turnieju Ligi Mistrzów. Jeśli byłoby inaczej, włoski pomocnik i tak nie wystąpiłby w tym spotkaniu, ponieważ wciąż zmaga się on ze swoimi problemami mięśniowymi. Potrzebne są jeszcze szczegółowe badania jego mięśnia czworogłowego w lewym udzie, żeby dokładnie określić zakres uszkodzeń. Nieszczęsny piłkarz kontynuuje zbieranie kolejnych rekordów w swoim medycznym CV.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

21 września 2023 | 09:12

mógłby ktoś w końcu ogarnąć tego Sensiego, przyjrzeć się jak ćwiczy, jak się prowadzi i co je, może tam tkwi przyczyna jego kruchości

castillo20

castillo20

21 września 2023 | 09:24

Niech Hakan wraca jak najszybciej bo mi się Asllani zupełnie nie podoba. Wiem, że Asllani mało szans dostawał, ale jednak ani razu nie widziałem w jego wykonaniu jakiegoś przebłysku, który by mnie przekonał. Obym się mylił, ale mam wrażenie, że on do nas nie pasuje

Matt1

Matt1

21 września 2023 | 09:25

Ale Hakan nie uciągnie całego sezonu w pierwszym składzie. Asllani musi grać i musi nauczyć się dobrze to robić, bo nie mamy nikogo innego na te pozycje

castillo20

castillo20

21 września 2023 | 11:21

@Matt1 zobaczysz, że prędzej ktoś zostanie przesunięty na tą pozycję

inter00

inter00

21 września 2023 | 12:11

Szkoda tego Sensiego. Łudziłem się, że kiedy nie będzie musiał grać wiele, to urazy go będą omijać. Szkoda, bo okres przygotowawczy miał bardzo dobry. Dobrze, że po sezonie żegnamy się z nim na dobre.

Bonhart25

Bonhart25

21 września 2023 | 21:05

Ten Sensi to degenerat

Recobazpomorza

Recobazpomorza

22 września 2023 | 09:02

Klassen może grać na pozycji Asllaniego


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich