Rozmowa z Morattim

6 lipca 2007 | 18:35 Redaktor: Rizzo Kategoria:Wywiady

Prezydent Interu Massimo Moratti wypowiedział się na temat polityki transferowej na przyszły sezon...

Nie uważam, że nasze poczynania na rynku transferowym będą podobne do tych sprzed lat. Będą bardziej przypominały te jakie były w ostatnim roku, który nie przyniósł jakiś spektakularnych transakcji z wyjątkiem transferu Ronaldo i Crespo. To nie był zbyt bogaty rynek transferowy tak jak to, że kluby nie są zbyt bogate w tym momencie. Przyszłość Beckhama jako tego który będzie asystował przy bramkach? uważam ze on jest osoba która potrafi nie tylko asystować. W ostatnim meczu z Realem Beckham wszedł na 20 minut i prawie sam przechylił szale zwycięstwa na stronę swojego zespołu. Jeśli powiemy, ze on tylko asystuje to lepiej będzie jeśli go nie sprowadzimy.

...oraz pracy Hectora Cupera...

Mam pełne zaufanie do Cupera ponieważ on ma cel do osiągnięcia w tej chwili i chce aby ten cel osiągnął. Nie wolno nam zdradzać tego zaufania. Jeśli on będzie osiągał to tak jak do tej pory to będzie spokojniejszy na swojej pozycji. Nalegacie, że od teraz powinienem wziąć pod uwagę mecz Derbowy jako decydujący o przyszłości Cupera ale on ma kontrakt który jest ciągle ważny. Pyzatym robimy coś bardzo ważnego. Chcę mu dać pełne moje zaufanie ale oczywiście derby mają swoje znaczenie. To nie jest tak ,że one nic nie znaczą i to nie jest tak, ze Cuper zostanie lub odejdzie. To odbywa się na profesjonalnym poziomie i uważam, że to jest ważne dla niego aby wygrał. Powtórzę wygrywanie nie jest hobby na tym poziomie piłkarskim.

...i szansach Interu na Scudetto.

Jeśli by patrzyć z matematycznego punktu widzenia nie wygląda to najlepiej. Musimy jednak zdobywać punkty ponieważ w futbolu nigdy nic nie wiadomo. Cud zawsze może się zdarzyć. Na boisku potrzebna jest nam obecnie świeżość ,to jest niezbędne podczas spotkania. Musimy również wykazywać systematykę w naszych działaniach mecz po meczu. Naszą siłą jest waleczność i determinacja tak musimy grać wszystkie mecze.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich