Calhanoglu: Jesteśmy przygotowani

2 października 2023 | 15:37 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Po remisie w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów zespół Nerazzurrich zmierzy się z Benfica. Hakan Calhanoglu, który stanął przed mikrofonami Sky Sport Italia, obiecuje, że Inter nie zlekceważy przeciwnika.

- Chciałem być z zespołem w meczu przeciwko Sociedad, ale zdecydowaliśmy, że będę musiał odpocząć , biorąc pod uwagę moje problemy z mięśniami. Było to ważne, ponieważ ryzykowałem przedłużenie mojej nieobecności.

- Nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu, ponieważ będzie to ważne spotkanie, które rozegramy przed naszymi fanami. Graliśmy co 3 dni. W Salerno nie było łatwo, ale mieliśmy dobrą drugą połowę i jesteśmy szczęśliwi.

- Dotarcie do finału w zeszłym sezonie było dla nas ogromnym osiągnięciem. W zeszłym roku nie było łatwo, ponieważ Benfica ma dużo jakości w swoim składzie i gra bardzo agresywnym pressingiem. Wiemy, z czym zmierzymy się jutro. Oczekuję jutro zespołu, który nigdy się nie poddaje i zawsze stara się ciebie wypchnąć, ale jesteśmy przygotowani. W zeszłym sezonie wygraliśmy i zobaczymy, co stanie się jutro.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich