Zawodnicy tęsknią za Interem

6 października 2023 | 20:39 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

W wypowiedziach wielu zawodników słyszymy, że zespół Nerazzurrich jest jak prawdziwa rodzina. Według Tuttosport wielu zawodników tęskni za okresem spędzonym na Stadio Giuseppe Meazza.

Milan Skriniar, Andre Onana i Marcelo Brozovic to zawodnicy, którzy opuścili Inter w ostatnim okienku transferowym. Jednak żaden z nich nie może uznać okresu gry w nowych barwach za udany. 

Kameruński bramkarz odszedł do Manchesteru United za 55 milionów euro, jednak jego aktualna dyspozycja znacząco odbiega od formy, którą reprezentował na włoskich boiskach. 27-latek regularnie popełnia proste błędy, czym doprowadza do gniewu fanów Czerwonych Diabłów, którzy regularnie poddają pod wątpliwość sens sprowadzania Kameruńczyka kosztem Davida De Gei.

Milan Skriniar również nie najlepiej rozpoczął swoją przygodę z PSG. Słowak w niczym nie przypomina siebie z czasów gry w zespole Nerazzurrich, co wypomina mu L'Equipe nazywając go "problemem" drużyny z Paryża. Także Marcelo Brozovic nie potrafi odnaleźć się w nowej lidze i do tej pory nie udowodnił swoją grą, że jest czołowym pomocnikiem całej Saudi Pro League.

Wydaje się, że doniesienia mediów o tęsknocie za Interem wielu zawodników mają w sobie wiele prawdy. Już wcześniej włoskie gazety donosiły o Ivanie Perisiciu i Achrafie Hakimim, którzy chcieli na nowo grać na Stadio Giuseppe Meazza. Bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy o kolejnych głosach tęsknoty za niebiesko-czarnymi barwami.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

ester

ester

6 października 2023 | 21:45

Wspólny grill wzmacnia relacje.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich