GdS podaje kiedy może wrócić Arnautović

8 października 2023 | 11:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter, po przerwie na mecze reprezentacji, rozegra 6 meczów w ciągu 22 dni. Inzaghi ma nadzieję, że będzie mógł liczyć na swojego napastnika w meczu z Atalantą.

Inter pozwolił sobie na odrobienie strat przez Bolognę, mimo że prowadził dwoma golami po upływie 13 minut. Stracone dwa punkty, a po przerwie Inter będzie miał naprawdę intensywny harmonogram pomiędzy ligą a Ligą Mistrzów. Inzaghi liczy na szybki powrót Arnautovicia do gry.

Po przerwie - w lidze, ale nie dla piętnastu graczy Interu zaangażowanych w reprezentacyjne mecze - Inter w ciągu 22 dni, w lidze i w Lidze Mistrzów, zmierzy się z Torino na wyjeździe, Salzburgiem na San Siro, Romą u siebie, Atalantą w Bergamo, ponownie z Salzburgiem w Austrii oraz Frosinone w Mediolanie, przypomina La Gazzetta dello Sport.

Dobre wieści dla Interu są takie: Arnautovic może wrócić już w meczu przeciwko Atalancie. Mniej optymistyczne wieści: Milan nie zamierza czekać, podobnie jak dwa sezony temu, kiedy zdobył mistrzostwo kraju, odrabiając straty do Interu -  dodaje Gazzetta.

Źródło: gds

Kompaktowy nóż składany 4932492661 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich