Problemy Lautaro Martineza po śmierci niani

12 października 2023 | 12:33 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Napastnik Interu, Lautaro Martinez, i jego partnerka wybuchli gniewem po przegranej sprawie sądowej wytoczonej przez rodzinę ich zmarłej byłej niani. „Jakim trzeba być człowiekiem, aby wykorzystać śmierć córki do zdobycia pieniędzy?”

Sąd w Mediolanie orzekł, że Lautaro Martinez musi zapłacić rodzinie niani za niesłuszne zwolnienie.

Miała 27 lat i była zatrudniona do opieki nad dziećmi pary, Niną, ale po ośmiu miesiącach trafiła do szpitala z bólami brzucha, które okazały się spowodowane śmiertelną chorobą.

Zarzuca się, że podczas jej pobytu w szpitalu została zwolniona z powodu zbyt wielu dni nieobecności chorobowej.

Lautaro Martinez musi zapłacić koszty sądowe rodziny oraz przynajmniej 15 miesięcy wynagrodzenia.

- Postanowiłam milczeć przez długi czas z szacunku dla rodziny, która nie okazała nam szacunku -  napisała partnerka Agustina Gandolfo na Instagramie, a wiadomość została następnie ponownie opublikowana przez Lautaro Martineza.

- Ale nie pozwolę im zniesławiać mojej rodziny. Zatrudniliśmy osobę, która była już chora, która była naszą przyjaciółką przez wiele lat, aż niestety nie była już w stanie pracować.

- Wiele zrobiliśmy dla niej i jej rodziny. Opłaciliśmy im bilety lotnicze, pomogliśmy jej w leczeniu i znalezieniu miejsca dla jej rodziny, którą musieliśmy przekonać, aby przyjechała do Włoch i opiekowała się umierającą córką.

- Po tym wszystkim czekali, aż ich córka była bliska śmierci i nie była świadoma tego, co się dzieje, żeby próbować wydusić od nas pieniądze i wykorzystać sytuację. Nawet po jej śmierci kontynuowali naciski.

- Pomogliśmy jej, kiedy tego potrzebowała, a teraz zaczynają to, próbując nas zniesławiać? Kim trzeba być, aby wykorzystać śmierć swojej córki do zdobycia pieniędzy? Jesteśmy zniesmaczeni rodziną Lizzola. Powinni wziąć się do roboty!

Prawnicy pary również wydali oświadczenie, zapewniając, że niania sama prosiła sześć miesięcy wcześniej o wypowiedzenie, aby móc wrócić do Argentyny, podczas gdy piłkarz Interu zaoferował, że da nawet więcej niż nakazał sąd, jeśli mógłby przekazać to na cele charytatywne, ale rodzina odmówiła.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 9

Bonhart25

Bonhart25

12 października 2023 | 12:45

Będzie musiał pójść grać dla Arabów żeby się wypłacić XD

Lucas72

Lucas72

12 października 2023 | 12:53

@Bonhart25

Tu nie chodzi o pieniądze tylko godność. Dla Lautaro to drobne ale pokazał, że rodzina niani to psy zbierające resztki. Piękny ruch z tym, że zapłaci więcej pieniędzy jeśli trafią one na cele charytatywne jednak decyzja rodziny była taka, że wolą spluć na grób córki i zabrać te drobne dla siebie.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

12 października 2023 | 14:06

Znam przypadek, że rodzina wiozła sejf do kostnicy, aby przyłożyć palec zmarłego syna i otworzyć aby jego żona się do niego nie dostała . Bywają różni ludzie.

Vancore

Vancore

12 października 2023 | 14:39

Ostatnie zdanie raczej nie zostawia zludzen jaki to typ ludzi... Byc tak pazernym i roszczeniowym w takiej sytuacji. Zwykle hieny.

damianekk1985

damianekk1985

12 października 2023 | 15:09

Ludzkie to by było gdyby określono limit zarobków piłkarzy a więc uciąć o połowę cobajmniej tym zarabiającym krocie . Co tu się wypowiadać skoro nie znamy sytuacji z drugiej strony a jednak sąd przyznał rację drugiej stronie więc różnie to może być

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

12 października 2023 | 15:12

Limit zarobków? A niby z jakiej racji?

castillo20

castillo20

12 października 2023 | 15:46

Ludzi bez honoru łasych na kasę jest cała masa, sztuka to jak ich unikać i nie dawać się nabrać

acmilanowek

acmilanowek

13 października 2023 | 01:11

Smutne to , ze rodziny pokloceni przez spadki. Wielu ludzi chcialoby zagarnac ile sie da dla siebie , najlepiej wszystko .
NAwet tacy ludzie moga byc oburzeni ta historia z udzialem Lautaro poniewaz nie widza swej chciwosci , wydaje im sie ze wszystko w porzadku z nimi.

acmilanowek

acmilanowek

13 października 2023 | 01:13

damianekk i co najlepiej rozdac potrzebujacym czyli tobie za nie kiwniecie palcem? To jest w gestii kazdego zeby robic w zycu cos co przynosi wymierne dochody .


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich