Inzaghi: Oczekuję większej ilości bramek

20 października 2023 | 18:35 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Po przerwie reprezentacyjnej piłkarze wracają do klubowego grania. Zespół Nerazzurrich jutro zmierzy się na wyjeździe z Torino, a przed spotkaniem z InterTV porozmawiał Simone Inzaghi.

- Po przerwie przygotowanie do meczów z pewnością nie jest łatwe. Miałem zawodników do dyspozycji dopiero w środę, piłkarze z Ameryki wrócili wczoraj. Wiemy, że zagramy z doskonałą drużyną z trenerem, który pracuje z nią już trzeci rok. Jutro będziemy potrzebować doskonałego Interu.

- Boczne sektory będą ważne, jednak oba zespoły posiadają jakość w środku pola. Pojedynek będzie się rozgrywał także tam.

- Bramki zdobywają różni zawodnicy, jednak wiemy, że nadal możemy się poprawić w tym aspekcie. Staramy się trenować tak ciężko, jak to możliwe. Oczekujemy również większej ilości bramek od naszych defensorów, kiedy mają na to szansę. To samo dotyczy także pomocników, wahadłowych i oczywiście napastników. W ostatnim spotkaniu z Bologna straciliśmy dwa wyraźnie możliwe do uniknięcia gole. Każdy musi uczestniczyć w fazie defensywnej. Musimy się codziennie poprawiać.

- Lautaro jest zawodnikiem z wielkim poczuciem przynależności. W ostatnich latach konsekwentnie się rozwija. Oczywiście opaska kapitana uczyniła go jeszcze bardziej odpowiedzialnym. Ponadto ma niezwykłych kolegów w zespole, którzy zawsze starają się go wspierać.

- Wiemy, że czeka nas seria ważnych i trudnych meczów. Chłopcy wiedzą, że będę potrzebował ich wszystkich. Musimy zachować koncentrację i wielką chęć ciężkiej pracy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

MICHAŁ M

MICHAŁ M

20 października 2023 | 21:50

To Simeone skro chcesz więcej bramek sprowadz na atak Christiano Ronaldo i Messiego odrazu bedzie lepiej:p

darren

darren

21 października 2023 | 07:41

A ja oczekuję mniej bramek traconych. Po wygranych derbach straciliśmy 5 bramek. Dla przykładu Milan tylko jedną i dlatego jest teraz liderem Serie A. Obroną wygrywa się mistrzostwo, atakiem pojedyncze mecze.

Kejmo

Kejmo

21 października 2023 | 12:11

bramek i tak strzelamy całkiem sporo, ale cieszę się że w oczach Simone możemy więcej

Maradon.

Maradon.

21 października 2023 | 12:28

Inter Simone bardzo przyjemnie się ogląda i oby wiodło się mu jak i klubowi jak najlepiej :) Forza Inzaghi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich